Діспорт

диспорт в лоб у салонах Ніка та Африка

Ін’єкції Диспорта

Відкрийте шлях до позбавлення від мімічних зморшок.
Найнадійніший і перевірений спосіб позбутися від мімічних зморшок – це ін’єкції ботулотоксину (Ботокс, Диспорт, Рефайнекс, Нейронокс, Ксеомін і ін.) Працюють всі ботулотоксини за одним принципом – блокують передачу нервово-м’язових імпульсів, м’яз або її частин, розслабляється і шкіра над нею розгладжується. Процедура швидка і зазвичай легко переноситься пацієнтами. На вигляд все просто, але тут важливо враховувати індивідуальні особливості кожного пацієнта, правильно підібрати точки ін’єкцій, враховуючи особливості міміки. Доза препарату також не стандартна величина, вона залежить від сили і активності м’язів обличчя і звичайно ж від побажань самого пацієнта, який далеко не завжди хоче ефекту повної блокади м’язів і вважає за краще зберегти здатність висловлювати свої емоції. Перед процедурою обов’язково проводиться консультація, на якій лікар повинен з’ясувати чи немає протипоказань до препарату, проінформувати про можливі побічні явища, відповісти на всі питання, що цікавлять пацієнта питання і дати рекомендації. Ефект ботулотоксину настає на 3 -14 день після ін’єкції і зберігається 4 місяці, після чого поступово починає відновлюватися нервово-м’язова передача і через 6 – 8 місяців зморшки знову повертаються. Тільки після відновлення можлива повторна ін’єкція. Загалом ботулінотерапія – це метод, визнаний у всьому світі одним з найефективніших в сфері естетичної медицини.

 диспорт під очі для салонів Ніка та Африка

Уколи диспорт

Здоров’я і молодість – безцінні багатства, які ми втрачаємо з віком. Люди, наділені хорошою генетикою, які ведуть здоровий спосіб життя – втримають ці скарби при собі трохи довше, ніж інші, але, на жаль, для всіх нас настане час перших зморшок. Якщо це сталося – ми знаємо, як Вам допомогти! Ефективно і безпечно вирішити проблему допоможе Диспорт – препарат, здатний прибрати найглибші зморшки і знову подарувати Вам красу і молодість.

Диспорт для обличчя, Кривий Ріг

Нездоровий, шкідливий спосіб життя, багатогодинна робота перед монітором комп’ютера, недостатній сон і відсутність прогулянок на свіжому повітрі – ось причини, через які з’являються передчасні зморшки. На щастя, незалежно від причин появи, позбутися від зморшок можливо: сучасний французький препарат – Диспорт усуває зморшки на будь-якій стадії, а також підтягує овал обличчя. Якщо Ви хочете спробувати ін’єкції Диспорт для обличчя – Кривий Ріг, салони апаратної косметології «Nika» і «Африка» – це те місце, де Ви знову знайдете молодість!

Диспорт або Ботокс

Ботокс – популярний препарат, найбільш часто використаний для позбавлення зморшок, він добре знайомий клієнтам. З появою Диспорта, клієнти стали цікавитися, чим Диспорт відрізняється від Ботокса.

Основна відмінність препаратів полягає в різниці змісту ботулотоксину – в Диспорт його менше. З цієї причини, Диспорт діє м’якше Ботокса, але тривалість його ефекту – на три-чотири тижні коротше. Також, Диспорт має важливу перевагу: дія препарату починається на кілька днів раніше, ніж у американського конкурента. Цікавою особливістю Диспорта є те, що після проведення серії процедур, ефект стає більш тривалим.

Диспорт в пахви

Як і Ботокс, Диспорт також використовується для лікування гіпергідрозу. Якщо Вас турбує підвищене потовиділення, ін’єкції Диспорт в пахви допоможуть ефективно і безпечно позбутися від делікатної проблеми, назавжди залишивши її в минулому.
Незалежно від мети звернення до нас – уколи Диспорт в пахви або Диспорт для особи, якщо Ви в Кривому Розі – ми запрошуємо Вас відвідати наші салони, в яких досвідчені майстри, однаково бездоганно проводять процедури з використанням Диспорта і Ботокса.
Звертайтеся прямо зараз – ми допоможемо повернути гладкість Вашої шкіри, молодість і здоров’я.

Галерея

Рефайнекс

Найнадійніший і перевірений спосіб позбутися від мімічних зморшок – це ін’єкції «Рефайнекс» Працють всі ботулотоксини за одним принципом – блокують передачу нервово-м’язових імпульсів, м’яз або її частин розслабляєть і шкіра над нею розгладжується. Процедура швидка і зазвичай легко переноситься пацієнтами. На вигляд все просто, але тут важливо враховувати індивідуальні особливості кожного пацієнта, правильно підібрати точки ін’єкцій, враховуючи особливості міміки. Доза препарату також не стандартна величина, вона залежить від сили і активності м’язів обличчя і звичайно ж від побажань самого пацієнта, який далеко не завжди хоче ефекту повної блокади м’язів і вважає за краще зберегти здатність висловлювати свої емоції. Перед процедурою обов’язково проводиться консультація, на якій лікар повинен з’ясувати чи  ваота повторна ін’єкція. Ну а в загальному, ботулінотерапія, зокрема препарат «Рефайнекс» – це метод, визнаний у всьому світі одним з найефективніших в сфері естетичної медицини.

Прайс
  • Диспорт – від 45 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо