Диспорт

Диспорт

Здоров’я і молодість – безцінні багатства, які ми втрачаємо з віком. Люди, наділені хорошою генетикою, які ведуть здоровий спосіб життя – втримають ці скарби при собі трохи довше, ніж інші, але, на жаль, для всіх нас настане час перших зморшок. Якщо це сталося – ми знаємо, як Вам допомогти! Ефективно і безпечно вирішити проблему допоможе Диспорт – препарат, здатний прибрати найглибші зморшки і знову подарувати Вам красу і молодість.
Диспорт для обличчя, Кривий Ріг
Нездоровий, шкідливий спосіб життя, багатогодинна робота перед монітором комп’ютера, недостатній сон і відсутність прогулянок на свіжому повітрі – ось причини, через які з’являються передчасні зморшки. На щастя, незалежно від причин появи, позбутися від зморшок можливо: сучасний французький препарат – Диспорт усуває зморшки на будь-якій стадії, а також підтягує овал обличчя. Якщо Ви хочете спробувати ін’єкції Диспорт для обличчя – Кривий Ріг, салони апаратної косметології «Nika» і «Африка» – це те місце, де Ви знову знайдете молодість!
Чим Диспорт відрізняється від Ботокса
Ботокс – популярний препарат, найбільш часто використаний для позбавлення зморшок, він добре знайомий клієнтам. З появою Диспорта, клієнти стали цікавитися, чим Диспорт відрізняється від Ботокса.

Основна відмінність препаратів полягає в різниці змісту ботулотоксину – в Диспорт його менше. З цієї причини, Диспорт діє м’якше Ботокса, але тривалість його ефекту – на три-чотири тижні коротше. Також, Диспорт має важливу перевагу: дія препарату починається на кілька днів раніше, ніж у американського конкурента. Цікавою особливістю Диспорта є те, що після проведення серії процедур, ефект стає більш тривалим.

Галерея
Прайс
  • Диспорт – від 45 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо