Biologique Recherche

біолоджік решерше для салонів Ніка та Африка

Біолоджік Решерш

Biologique Recherche – це всесвітньо відомий французький косметичний бренд. Існує на ринку вже 40 років, і за цей час встиг набути статусу культового. Сотні згадок зарубіжних знаменитостей про ці средства догляду за шкірою в своїх інтерв’ю, статті спеціалізованих видань раз по раз доводять нам ефективність формул BR.

У чому ж секрет цих чудодійних кремів і сироваток?

Що це за чарівний лосьйон «P50», без якого не обходиться жодна світська левиця. Вся суть бренду в персоналізації, говорить президент компанії Руперт Шмідт, а ще в ефективності і стійкому результаті. Так просто, але аж ніяк …. Biologiqie Recherche в своєму арсеналі знайде ідеальний засіб абсолютно для кожного! Адже, насправді, просунута косметологія давно не ділить шкіру на три типи – жирну, суху і комбіновану, немає, цих типів існує більше 20, і для кожного з них потрібен свій спеціальний догляд. Такий сучасний підхід, і саме він дає істинний результат. Висока прихильність до інновацій і постійне прагнення до досконалості дозволило лабораторії BR розробити передові продукти по догляду за нашою шкірою.

біолоджік Решерш ціни у салонів Ніка та Африка

Biologique Recherche домашній догляд.

Професійна марка Biologique Recherche існує з початку 70-х років. Іван Алуші разом зі своєю дружиною відкрили лабораторію у Франції, в якій розробляли активні інгредієнти для професійного догляду за шкірою. Внаслідок з’явилася своя лінія Biologique Recherche, яка складається з професійних засобів і засобів для домашнього догляду.

Що відрізняє домашній догляд Biologique Recherche від інших марок?
– Ви не зможете купити домашній догляд в інтернеті, тільки у вашого косметолога, який пройшов спеціальне навчання.
– У домашньому догляді Biologique Recherche дуже висока концентрація активних речовин, від 20% до 80%. При цьому в одному лосьоні, наприклад, може бути 30 активних речовин. Тому вибирати самому якись засіб не варто, можна отримати зворотний ефект.
– Домашній догляд Biologique Recherche непідрозділяють за типом шкіри (суха, жирна і т.д.). Всі засоби поєднуються один з одним. Основний критерій вибору домашнього догляду – це стан шкіри.
– У домашньому догляді Biologique Recherche немає ароматів, тому вони пахнуть дуже натурально, екстрактами і витяжками, які в них поклали.
– Засоби домашнього догляду Biologique Recherche мають досить насичену текстуру і не вбираються в шкіру за пару хвилин. Тому що неможливо вирішити проблеми шкіри без відновлення ліпідної мантії. Захищений епідерміс – краще і ефективніше відновлюються глибокі шари.
– У домашньому догляді Biologique Recherche повинні бути присутніми 3 базових речовини. Використання тільки одного крему без лосьйону істотно зменшує його ефективність.
– Топовим продуктом лінії Biologique Recherche є лосьйон Р50. І ще дві його модифікації Р50V і P50W. Це засіб працює ще і як мікропілінг. У перший тиждень застосування лосьйону Р50 його треба розбавляти водою через високу активність впливу на шкіру.
– Оскільки косметика Biologique Recherche заснована на натуральних інгредієнтах, то і термін її зберігання від 6 до 12 місяців. Бажано відкриті креми зберігати в холодильнику.
– Засоби для домашнього догляду Biologique Recherche дуже економні у використанні. Нормальна доза препаратів – горошинка або крапля. Цього достатньо. Вони настільки активні, що невелика кількість засобу виконає свою роботу.
– У марки Biologique Recherche понад 140 засобів в арсеналі, щоб шкіра була молодою, здоровою і доглянутою.
– Домашній догляд Biologique Recherche вибирають зірки шоу бізнесу та політики. Наприклад, Мадонна, Ніколь Кідман, Бред Пітт і ін.

косметика біолоджік Решерш для салонів Ніка та Африка

Біолоджік Решерш купити в Кривому Розі

Наша шкіра є відображенням нас самих. Її стан змінюється протягом дня, і тим більш протягом життя.
На шкіру безпосередньо впливають кілька факторів, як зовні (клімат, температура повітря, кондиціонери, тютюновий дим, забруднення навколишнього середовища), так і внутрішні (стрес, гігієна, гормональні зміни, вік).
Метод biologique recherche впливає на епідерміс з урахуванням всіх цих факторів, і їхнього ступеня впливу. Ось чому ми говоримо про «моментальне сяйві шкіри». Саме ми допоможемо визначиться з вибором препаратів під час процедури і призначити потрібний саме для Вас домашній догляд.
Спеціаліст вміє визначити і врахувати всі чинники, що-б підібрати для Вас індивідуальну процедуру з урахуванням особливостей Вашого «одномоментного» стану шкіри.

Біолоджік Решерш 40 років натхнення.

Метод Біолоджік Решерш має бездоганну репутацію. Репутація заснована на клінічних випробуваннях. Вона використовується з ліцензованими інгридієнтами і комбінацією з оригінальних методик. Цей метод дозволить досягти неймовірно ефективних результатів.
Біолоджік Решерш через 40 років з моменту заснування, є великим міжнародним брендом, представленим в 35 країнах світу, в тому числі і в Україні в Кривому Розі.
Компанія створила власний інститут краси, з назвою «Посольство Краси», і розташований він в самому серці Парижа, на Єлисейських Полях.

Галерея
Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Догляд Вiologique recherche – від 900 грн.
  • Домашній догляд biologique recherche – від 450 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)