Лазерна епіляція верхньої губи

 лазерна епіляція обличчя для салонів Ника та Африка

Багато дівчат та жінок сильно комплексують, якщо на їх обличчі є так звані «вусики» – пушкове волосся над верхньою губою. Звичайно, зайва рослинність на обличчі – не естетичне видовище, а стандартні процедури видалення волосся – вищипування, гоління або шугарінг, можуть лише погіршити ситуацію, перетворивши пушкове волосся – в повноцінну жорстку щетину. Якщо Ви страждаєте від подібної проблеми, лазерна епіляція верхньої губи – це та процедура, яка змінить ваше життя!

Лазерна епіляція верхньої губи в салоні Nika Beauty

З віком, пушкове волосся над верхньою губою стає все темніше і жорсткіше. У боротьбі з ними, жінки використовують різні методи, які лише погіршують ситуацію. Тепер Ви можете забути про хворобливому вищипуванні волосків, жорсткої щетині, яка залишається після гоління, і вростають після шугарінга волосках! Лазерна епіляція вусиків допоможе Вам назавжди позбутися від обридлої рослинності і набути впевненості в собі.
Лазерна епіляція верхньої губи – досить делікатна процедура, так як шкіра обличчя в цій зоні – тонка і ніжна, тому важливо грамотно вибрати фахівця, який зможе правильно провести таку процедуру. Ми пропонуємо Вам пройти цю процедуру в нашому салоні, адже лазерна епіляція верхньої губи в салоні Nika Beauty проводиться досвідченими професіоналами своєї справи, що гарантує бездоганний результат.

Лазерна епіляція вусиків в Кривому Розі

Всіх жінок, які хочуть пройти процедуру лазерної епіляції, цікавить питання: як правильно підготуватися до даної процедури і наскільки болючою є її проведення. Больовий поріг у кожної людини свій. Однак, ми робимо всі необхідні заходи для того, щоб лазерна епіляція вусиків в Кривому Розі пройшла комфортно і безболісно для Вас, зокрема, користуємося високоякісної апаратурою, що охолоджує шкіру, а також використовуємо спеціальні креми з анестетиками.
Для підготовки до процедури, необхідно за 2 місяці до її проведення перестати самостійно видаляти волоски в даній зоні, протягом місяця максимально виключити вплив ультрафіолету на обличчя, за 2 тижні – виключити прийом антибіотиків, а в день процедури і за тиждень до неї – не користуватися косметичними засобами, які містять спирт. Звичайно, виконати всі пункти підготовки не так-то просто, але результат процедури – того вартий!
Лазерна епіляція вусиків назавжди змінить Ваше життя, позбавить від комплексів і дозволить Вам відчувати себе чудово і привабливо!

Прайс
  • Верхня губа – 300 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Галерея
Бренд з яким ми працюємо