Ін’єкційні методики

Біоревіталізація

Лікування гіпергідрозу

Контурна пластика

Диспорт

Ліполітики

Мезотерапія

Нитковий ліфтинг

инъекции для лица

Корекція мімічних зморшок

для губ уколы

Контурна пластика губ

Останні роки існування косметології, як напрямок медицини, серед безлічі послуг саме ін’єкційні методи зробили справжній прорив анти-ейдж терапії. Тепер для того, щоб позбутися зморшок і в’ялості шкірних покривів досить відвідати лікаря-косметолога один – два рази, який підбере вам препарат, відповідний вашим вимогам, очікуванням і будь-яких побажань. Хочете додати об’єм губам, або повернути їх колишню пишність, будь ласка – препарат гіалуронової кислоти за один сеанс задовольнить Ваше бажання.

Позбутися від мімічних зморшок на лобі, від похмурої складки між бровами, ”гусячих лапок” навколо очей –  диспорт, рефайнекс та ін. ботулотоксини зроблять це за 1 прийом у косметолога. Турбують пігментні плями,сірість або жовтизна обличчя – процедура біоревіталізація або мезотерапії пожвавить вашу шкіру і вона буквально засяє, здивувавши Вас і оточуючих.
Якщо ж в силу віку ваша шкіра вже втратила пружність, жирові пакети на обличчі поповзли вниз, і ви виявили що ваші щоки, повіки, підборіддя стали в’ялими і обвисають, це теж цілком вирішується поєднанням ін’єкційних методик, косметолог використовує техніки контурної пластики препаратами гіалуронової кислоти, заповнюючи глибокі складки і заломи, відновлюючи втрачені об’єми в області вилиць, скронь і т.д. Також використовуються мезонитки, спеціальні нитки для підшкірного введення, що створюють каркас і підтримку для провисаючих ділянок. Зайвий жир на підборідді і щоках розщеплюють за допомогою уколів ліполітиків. Тьмяну виснажену шкіру насичують мікроіньекціямі вітамінів, пептидів, полинуклеотидів та іншими поживними речовинами.

Все це на сьогоднішній день доступно практично кожній люблячій себе жінці і вік тут не має значення, адже молодість – це стан душі, так нехай це буде ще і станом вашого обличчя і тіла.

инъекции красоты

Блискавичні засоби, які допомагають удосконалити шкіру обличчя
Хочете додати об’єм губам, або повернути їх колишню пишність, будь ласка – препарат гіалуронової кислоти за один сеанс задовольнить Ваше бажання. Позбутися від мімічних зморшок на лобі, від похмурої складки між бровами, “гусячих лапок” навколо очей – диспорт, рефайнекс та ін. ботулотоксини зроблять це за 1 прийом у косметолога.
Блискавичні способи, які допомагають удосконалити шкіру обличчя.

Галерея
Прайс
  • Біоревіталізація – від 2900 грн.
  • Лікування гіпергідрозу – від 2000 грн.

  • Діспорт – від 45 грн.
  • Контурна пластика – от 4500 грн.
  • Ліполітікі – від 300 грн.
  • Мезотерапія – 650 грн.
  • Нитковий ліфтинг – від 3000 грн.
  • Корекція мімічних зморшок – від 1200 грн.

Напишите Нам

Чекаємо ваших листів ;)

Бренди з якими ми працюємо