BB Glow для обличчя

Довгостроковий ефект тонального крема!

Назва нової послуги в нашому салоні прямо так і відображає її результат! Що ми вкладаємо в поняття «сяйво шкіри» – це свіжий, рівномірний колір, матовість і чистота, гладкість і пружність, коли шкіра просто випромінює здоров’я і красу. У цьому можна переконатися, спробувавши хоча б раз, так як результат помітний вже на наступний день після першої процедури. Ми ж рекомендуємо зробити всього тричі, з інтервалом 2 тижні, і мінімум на 6 місяців ви повністю звільните себе від нанесення тонального крему.

BB Glow зараз в Кривому Розі

Записатися
процедура бб глоу

Процедура тональний крем на рік

Красива, сяюча, молода шкіра, рівний колір обличчя, та ще й протягом року ??? Хіба таке можливо?
Так, сучасна косметологія творить чудеса. Корейські компанії розробили унікальну процедуру BB Glow, яка дає ефект тонального крему на цілий рік.

Головна фішка BB Glow – 24 години на добу ви виглядаєте чудово.

Як досягається такий ефект?
За допомогою сироватки, яка вводиться у верхні шари шкіри. До її складу входить гіалуронова кислота, комплекс вітамінів і мерехтливі частинки. Саме вони створюють ефект тонального крему і надають шкірі сяйво і здоровий вигляд.

Як проходить процедура?
Це безін’єкційна метода. За допомогою апарату DermoPen в верхній шар шкіри вводиться сироватка, молекули якої рівномірно розподіляються в поверхневому шарі і також рівномірно виходять з неї. Процедура дуже комфортна і проходить безболісно.

BB Glow з ефектом тонального крему на рік рекомендована, якщо є пігментація, розширені пори, дрібні косметичні дефекти, а також всім, хто не хоче щоранку витрачати час на макіяж.
Якщо ви бажаэте досягти супер результату, рекомендується пройти 2-3 процедури. І тоді ефект тонального крему на рік і більше, вам точно забезпечений.

Прайс
  • BB glow — 1200 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)