Лазерна епіляція бікіні

 лазерна епіляція зони бікіні для салонів Ника та Африка

Всі ми різні від природи. Але образ сучасної цивілізованої людини зобов’язаний відповідати певним параметрам краси і доглянутості, що змушує нас витрачати велику кількість часу на догляд за собою. Лазерна епіляція бікіні – це процедура, яка допоможе Вам заощадити час, полегшуючи щоденну рутину. Процедура Лазерне видалення волосся в зоні бікіні допоможе Вам відчути гладку і ніжну шкіру на довгий час, підніме самооцінку і зробить бажанішим для Вашого партнера.

Лазерна епіляція глибоке бікіні в салонах «Ніка» і «Африка»

Лазерна епіляція бікіні буває різних видів – від класичного до, так званого, «глибокого». Перший вид передбачає видалення тільки того волосся, яке видно з-під нижньої білизни, а другий – дозволить повністю позбутися від небажаної рослинності в даній області. Лазерна епіляція глибокого бікіні в салонах «Ніка» і «Африка» – найпопулярніший вид даної послуги, адже він дозволяє тотально вирішити проблему зайвих волосків в інтимній зоні.

Як проходить лазерна епіляція зони бікіні в Кривому Розі

Багато клієнтів турбуються з приводу того, як проходить лазерна епіляція зон бікіні в Кривому Розі – в наших косметичних салонах. Люди побоюються опіків настільки ніжною частини тіла, або болю, що може супроводжувати процедуру. Поспішаємо Вас заспокоїти! В наших салонах, лазерна епіляція бікіні проводиться високопрофесійними фахівцями, досвід роботи і грамотність яких повністю виключає опіки на Вашій шкірі.
Відчуття болю під час процедури кожен сприймає по-різному, але для більшості людей – процедура безболісна, так як на шкіру наноситься спеціальний анестезуючий крем, і сам лазер оснащений спеціальною системою охолодження шкіри. Все, що Ви відчуєте – це приємне тепло.

Процедура лазерне видалення волосся в зоні бікіні

Лазерна епіляція бікіні, звичайно, вимагає від клієнта дотримання певних правил підготовки. Серед них – максимальне обмеження впливу ультрафіолетових променів на оброблювану зону, заборона на використання косметичних засобів за день до процедури, а також – видалення волосся в інтимній зоні за допомогою гоління: в день процедури, довжина волосків повинна бути не більше 1 міліметра.
Відкиньте страхи і сумніви – довіртеся професіоналам! Ми допоможемо Вам здійснити Вашу мрію, – лазерна епіляція бікіні допоможе Вам стати ще красивіше і бажанішим!

Прайс
  • Бікіні – от 550 грн.

  • Глубоке бікіні – от 650 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Галерея
Бренд з яким ми працюємо