Епіляція ніг

лазерна епіляція ноги для салонів Ника та Африка

Лазерна епіляція ніг

Складно уявити сучасну жінку, котра не чула про лазерну епіляцію ніг. Подібна процедура робить життя набагато комфортніше, дозволяючи більш не витрачати час на боротьбу з надокучливими зайвими волосками.
Після лазерної епіляції, Ви назавжди зможете забути про колючу щетину, відростаючих після процедури гоління. Лазерна епіляція ныг дозволить Вашій шкірі на ногах завжди бути гладкою і красивою, а Вам – в будь-який момент бути готовою до відвідування пляжу, басейну, а також – до романтичного побачення.

Лазерна депіляція ніг ціна Кривий Ріг

Коли процедура лазерної епіляції ніг тільки з’явилася в переліку послуг медичних центрів і косметичних салонів, – єдиним її недоліком була висока ціна. Спочатку, вартість послуги робила її складно доступною для людей із середнім доходом.
Зараз, завдяки салону апаратної косметології «NikaBeauty» – будь-яка жінка може дозволити собі розкіш гладеньких красивих ніжок. Перевагою проведення процедури в нашому салоні – є не тільки сучасне якісне обладнання та команда висококласних фахівців, але і найдоступніші ціни: лазерна епіляція ніг – ціна в Кривому Розі стартує всього від 650 гривень.

Лазерна епіляція ніг – як підготуватися

Для підготовки до лазерної епіляції, необхідно протягом двох тижнів виключити: • Засмагання на сонці і в солярії • Антибіотики тетрациклінової групи • Висмикування волосків на нозі а також, за три доби до лазерної епіляції ніг – не слід протирати шкіру спиртовмісних препаратами. При дотриманні вищеописаних правил, Ви отримаєте відмінний результат!

Лазерна епіляція ніг повніст ‘ю Кривий Ріг

Багатьох жінок турбують тільки волоски, що ростуть на гомілці – в таких випадках, лазерна епіляція ніг може бути проведена тільки в цій зоні.
Однак, у деяких жінок проблемна зона захоплює і частину ноги вище коліна – в такому випадку повинна бути проведена лазерна епіляція ноги повністю. Кривий Ріг – місто, в якому знаходиться салони апаратної косметології «NikaBeauty», а також і вся Україна, відома на весь світ красою своїх жінок.
Ми допоможемо Вам стати ще красивіше! Якщо Вам потрібна лазерна епіляція ніг повністю в Кривому Розі, або будь-який інший лазерної епіляції – звертайтеся до нас! Ми допоможемо Вам залишити проблему зайвих волосків – в минулому!

Прайс
  • Гомілки – 650 грн.
  • Ноги повністью – 1500 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Галерея
Бренд з яким ми працюємо