Лазерна епіляція пахв

лазерна епіляція пахв ціна для салонів Ника та Африка

Видалення волосся в зоні пахв вже давно стало загальноприйнятою нормою, і оригінальничати в цьому випадку не зважиться жодна сучасна жінка. Однак, всі жінки, які практикують видалення волосся за допомогою бритвеного верстата, в результаті стикаються з тим, що волосся в зоні пахв товщають, і крізь тонку і ніжну шкіру починають просвічуватися темні корені волосків. Що робити в цьому випадку? Лазерна епіляція пахв допоможе впоратися з проблемою.

Процедура лазерної епіляції зони пахв

Спробуйте уявити, що Вам більше не доведеться боротися з роздратуванням, що виникають після гоління ніжної шкіри пахв і відчувати колючу щетину в цій делікатній зоні. Ви не будете соромитися підняти руку вгору. Процедура лазерної епіляції зони пахв здатна втілити цю мрію в життя! Лазерна епіляція пахв назавжди позбавить Вас від проблем, пов’язаних з видаленням волосся, і Ви знову будете упевнені в собі.

Послуга Лазерна епіляція під пахвами в Кривому Розі

Якщо Вас зацікавила лазерна епіляція пахв, і Ви шукаєте хороших фахівців в даній області – звертайтеся до нас. Послуга Лазерна епіляція під пахвами в Кривому Розі – одна з найпопулярніших в салоні апаратної косметології «Nika». Наші фахівці – досвідчені професіонали, які проведуть процедуру якісно, безболісно і з блискучим результатом!

Епіляція пахв лазером

Успіх процедури залежить не тільки від фахівців салону, але і від Вас. Тому, всіх клієнтів, яких цікавить лазерна епіляція пахв, ми просимо дотримуватися правил підготовки до процедури:
• За 2-4 тижні до лазерної епіляції – не видаляйте волосся в даній зоні з коренем і не засмагати. Також виключіть засмагання протягом двох тижнів після проведення епіляції пахв лазером
• За 1 день до процедури поголити зону пахв звичайною бритвою
• Протягом 3-х днів після того, як була проведена епіляція пахв лазером, – не можна відвідувати лазні і сауни, а також довго лежати в гарячій ванні
Ретельне дотримання таких правил і висока кваліфікація наших фахівців – дозволить Вам отримати бездоганний результат! Залиште муки з видаленням небажаної рослинності в минулому. Записуйтеся прямо зараз!

Прайс
  • Пахви – 350 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Галерея
Бренд з яким ми працюємо