Лазерна епіляція

Епіляція верхньої губи

Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція ніг

Дізнайтеся правду про лазерної епіляції.
• Лазерна епіляція – не для всіх! Мішенню для лазера служить темний пігмент меланін, що знаходиться в волосі. Темний! Лазер «не бачить» світлий, сивий або пушковий волосок. Тому якщо у Вас світле волосся – це не Ваша процедура! Чесно!
• Ефективність лазерної епіляції помітна вже після першої процедури. Реально! Шкіра стає гладкою, без роздратування і вростаючого волосся, що значно спрощує життя.
• Весь курс складається від 4 до 10 процедур – в залежності від гормональних і генетичних особливостей, і розрахований на період до року і більше. РІК життя без гоління і «колючого їжачка» !!!
• Потім слід робити підтримують процедури 1-2 рази в рік. Це реально ЕКОНОМИТЬ Ваш час, гроші і нерви!
Для того щоб лазерна епіляція була ефективна, слід суворо дотримуватися термінів виконання процедур. Якщо пропустити процедуру, в подальшому потрібно буде збільшити курс. Тому в Ваших інтересах бути дисциплінованою і в нагороду за свої старання задоволеною!

Лазерна епіляція – це процедура, завдяки якій Ви назавжди позбавитеся від зайвого волосся в будь-якій обраній зоні. Унікальність лазерної епіляції полягає в тому, що вона повністю руйнує волосяний фолікул, після чого волосся в даній зоні більше не з’являються.

У чому полягають переваги діодної лазерної епіляції

Сучасна апаратна косметологія має в своєму розпорядженні чотирма типами лазерів:
• олександритового
• Рубіновим
• неодимовому
• діодні

Перші два види лазерного обладнання безнадійно застаріли і не використовуються зважаючи на велику кількість побічних ефектів. Неодимовий лазер діє не на волосяний мішечок, а на всі органи шкіри, аж до кісткової тканини, що часто лякає клієнтів.
На даний момент самим якісним обладнанням, за допомогою якого відбувається лазерна епіляція, є Доданий лазер. У чому полягають переваги диодной лазерної епіляції? Доданий лазер видаляє волосся назавжди, діючи безпосередньо на волосяний фолікул, а також на волосяний сосочок, така лазерна епіляція не викликає опіків і не пошкоджує навколишні тканини.

Послуга лазерної епіляції в Кривому Розі

Якщо Ви шукаєте сучасний салон апаратної косметології, в якому працюють справжні професіонали своєї справи – звертайтеся до нас! У наших салонах «Nika» і «Африка» – послуга лазерної епіляції в Кривому Розі надається якісно, недорого і в поєднанні з висококласним сервісом.

Діодна лазерна епіляція – «за» та «проти»

У будь-якого методу існують переваги і недоліки. Навіть такий сучасний метод, як діодний лазерна епіляція, має «за» і «проти». Єдиний недолік даного методу – протипоказання, зі списком яких необхідно ознайомитися до проведення процедури. Лазерна епіляція не проводиться, якщо Ви вагітні або годуєте грудьми, маєте велику кількість родимок, страждаєте на алергію, цукровий діабет, онкологію, або шкіра в необхідній зоні травмована.

Гарантія лазерної епіляції

Важливе питання, яке цікавить наших клієнтів – це гарантія. Лазерна епіляція – серйозна процедура, і клієнти хочуть бути впевнені, що отримають дійсно стійкий і якісний результат. З нашого боку, гарантія, що лазерна епіляція виконується якісно – це високопрофесійні майстри з великим досвідом роботи і висококласне сучасне обладнання.
Для того, щоб Ви гарантовано отримали відмінний результат – Вам слід правильно підготуватися до процедури і переконатися, що Ви не належите до групи людей, яким протипоказано проведення даної процедури.
Якщо у Вас залишилися питання або сумніви – зателефонуйте нам, і ми з радістю їх розвіємо! Звертайтеся прямо зараз!

Прайс
  • Бікіні – от 550 грн.
  • Глубоко бікіні – от 650 грн.

  • Піхви – 350 грн.
  • Гомілки – 650 грн.
  • Ноги повністью – 1500 грн.

  • Верхня губа – 300 грн.
  • Підборіддя – 250 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Галерея
Бренди з якими ми працюємо