Нитковий ліфтинг

Нитковий ліфтинг
ЯК ДІЮТЬ НИТКИ В ШКІРІ?

Виходячи з поставленого завдання (чого необхідно домогтися), для корекції ми використовуємо або розсмоктуються, або не розсмоктуються нити. І то, і інші абсолютно безпечні для вашого організму.

Нерассасивающіеся нити виконані з поліпропілену. Це спеціальний шовний матеріал, Який вже понад півстоліття застосовується медиками всього світу для ушивання ран.

Розсмоктуються нити зроблені з капролактона. Він також давно використовується в медицині, проте для виготовлення даних ниток формула модернізовано – в неї додана L-молочна кислота. Цей компонент стимулює вироблення колагену, що забезпечує пружність і привабливий вигляд шкіри. Під час розчинення нити мікродози L-молочної кислоти потрапляють в шкіру, тим Самим виробляти м’яке Омолаживающее дію.

Дана методика омолодження ефективна завдяки своїй точності – для кожної зони Розроблено свої спеціальні нитки. Також існують нити, призначений для різних національних типів.

Ці нитки можуть вирішити буквально будь-яку косметологічну проблему, вони безпечні і НЕ вимагають реабілітації, підходять як чоловікам, так і жінкам будь-якого віку, які ведуть будь-який образ життя.

Галерея
Прайс
  • Нитки – від 3000 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо