Нитковий Ліфтинг

нитки для обличчя у салонах Ніка та Африка

Нитки в обличчя в Кривому Розі

Виходячи з поставленого завдання (чого необхідно домогтися), для корекції ми використовуємо або розсмоктуючи, або не розсмоктуючи нитки. І ті, і інші абсолютно безпечні для вашого організму.

Нерасмоктуючи нитки виконані з поліпропілену. Це спеціальний шовний матеріал, який вже понад півстоліття застосовується медиками всього світу для ушивання ран.
Розсмоктуючи нитки зроблені з капролактона. Він також давно використовується в медицині, проте для виготовлення ціх ниток формула модернізована – в неї додана L-молочна кислота. Цей компонент стимулює вироблення колагену, що забезпечує пружність і привабливий вигляд шкіри. Під час розчинення нитки мікродози L-молочної кислоти потрапляють в шкіру, і таким чином роблять м’яку омолоджуючу дію.

Мезонитки, миттєвий результат

Дана методика омолодження ефективна завдяки своїй точності – для кожної зони розроблені свої спеціальні нитки. Також існують нитки, призначені для різних національних типів.

Ці нитки можуть вирішити буквально будь-яку косметологічну проблему, вони безпечні і не вимагають реабілітації, підходять як чоловікам, так і жінкам будь-якого віку, які ведуть будь-який образ життя.

Бренди з якими ми працюємо

Тредліфтинг

Всі люди хочуть продовжити молодість і красу як можна довше. Багато хто, старанно доглядає своєю зовнішність, регулярно користується косметикою, робе догляди, масажі. Це правильно і дає свої результати. Але настає момент, коли потрібно перейти до більш серйозних дій і спробувати нові методи боротьби з віковими змінами.

Одна з новітніх методик омолодження – тредліфтинг.

Що це таке?
Це вживлення під шкіру тонких мезониток, які формують міцний каркас і утримують тканини від провисання.

Що таке мезонитки?

Це біорозкладаний і безпечний для тканин людини матеріал, який за допомогою тонких голок вводиться під шкіру. Мезонитки – стерильний матеріал, до послуги вони разом з голками зберігаються в стерильних упаковках. Якщо ви чутливі до болю, попередньо вам зроблять місцеву анестезію.

В яких випадках рекомендовано проведення тредліфтинга?
– При наявності глибоких зморшок, складок, заломів.
– Розмитий контур обличчя, “бульдогові щічки”.
– При наявності складок і зморшок на шиї і грудях.
– При обвисанні шкіри на руках, животі, стегнах.

Ефект ліфтингу після проведення процедури тредліфтинга порівнюється з результатами пластичної операції і триває два роки.
Тредліфтінг- малотравматична методика і не вимагає тривалого відновлення.
На консультації наш фахівець докладно розповість про хід процедури, підбере діаметр голки і довжину мезониток, попередить про можливі побічні ефекти.

Підтяжка обличчя нитками

Підтяжка обличчя нитками або нитковий ліфтинг – це ефективна безопераційна методика омолодження обличчя за допомогою різних видів ниток.
Як проходить процедура?

Через прокол за допомогою атравматичної канюлі в тканини вводяться нитки. З їх допомогою створюється каркас, який утримує тканини від провисання. В результаті обличчя стає молодшим, зникають зморшки і складки.

Підтяжка обличчя нитками рекомендована при наявності:
– Обвисання тканин.
– Другого підборіддя.
– Глибоких носогубних складок.
– Нерівні контури обличчя.
– Опущення брів.

Які є види ниток?

Мезонитки. Вони розсмоктуються через 6-8 місяців. Ефект після них тримається до двох років. Вони кріпляться до кісткової тканини і проходять через глибокі шари шкірного покриву. Ці нитки справляються з яскраво вираженим провисання тканин.
Золоті нитки. Навколо каркаса з золотих ниток поступово формуються сполучні тканини, забезпечуючи тривалий результат.
Нитки Аптос. На них є зазубринки, які дозволяють міцно закріпитися в тканинах. Ці нитки біорастворюются, але ефект видно близько шести років.

Залежно від зони обличчя, де потрібна підтяжка нитки бувають:

– Конусні з вузликами.
– Мають вигляд пружинок.
– Мають вигляд спіралей.
– На консультації наш фахівець обере нитки для підтяжки обличчя відповідно проблеми.

У чому переваги підтяжки обличчя нитками?
Це безпечний і безопераційний метод, який не викликає запальних процесів і має короткий відновлювальний період (до 5 днів).

Прайс
  • Корекція мімічних зморшок — от 1200 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Галерея