Ніготь, який вріс

 врослі нігті для салонів Ніка та Африка

Подолог в Кривому Розі

Кращий спосіб позбутися від врослого нігтя.

Скобірованіе є найефективнішим методом лікування і корекції врослих нігтів. Установка скоб дозволяє виправити форму нігтьової пластини і запобігти подальшому вростання. Без болю і без операційного втручання!

установка скоб на ніготь в салонах Ніка і Африка

Подолог в nikabeauty, використовує професійні засоби, розроблені в фармакологічних лабораторіях, в поєднанні з апаратним педикюром. Способи, за допомогою яких вирішуються проблеми стопи, відносяться до малотравматичних і в більшості випадків є альтернативою хірургічному лікуванню. Всі інструменти і матеріали, які використовуються в роботі проходять три стадії обробки: механічна очистка, дезінфекція та термічна обробка (стерилізація) при високій температурі.

Наші роботи

Врослий ніготь на нозі

Врослий ніготь на нозі мало того, що виглядає неестетично, так ще і приносить фізичний дискомфорт. Найчастіше вростання нігтьової пластини в тканини нігтьового валика відбувається на великому пальці ноги.

Які причини появи врослого нігтя на нозі?
– Неправильна обробка нігтьової пластини. Обрізання куточків, підстригання нігтів занадто коротко.
– Незручне, не придатного розміру взуття або взуття з вузьким носком.
– Велике навантаження на ноги.
– Вагітність і лактація.
– Наявність грибкового захворювання.
– Удар пальцем об щось, механічне пошкодження нігтя.
– Діабет.

Як розпізнати врослий ніготь на нозі?
– З’являється біль у місці вростання, почервоніння і припухлість, іноді нагноєння.
– Якщо виявилися ці симптоми, то треба терміново звернутися або до хірурга, або до Подолога. Перший, швидше за все, усуне проблему оперативним шляхом. А ось подолог зможе вилікувати врослий ніготь на нозі без операцій.

У подології для лікування врослого нігтя на нозі використовуються спеціальні скоби-пластини. Вони встановлюються на ніготь і практично непомітні. Їх можна покривати лаком. Скоби, які використовуються для корекції врослого нігтя, не викликають дискомфорту і не вимагають відмови від звичного способу життя.
Природньо, перед установкою скоб, подолог повинен виключити наявність грибкових інфекцій і діабету. У цих випадках рекомендується пройти відповідне лікування перед установкою пластин.

Увага! Не слід займатися самолікуванням! Поміщати палець в гарячу воду, розкривати нагноєння, робити ванночки з марганцем – отримаєте тільки зворотній ефект.

Консультація фахівця в наших салонах і подальша корекція позбавлять вас від врослого нігтя на нозі.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Установка скоб (1 скоба) – 650 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)