Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж
Нарешті Ви дізнаєтеся, як прибрати целюліт за найкоротший термін.

Целюліт – це дистрофія жирової тканини, тобто порушення структури підшкірної жирової клітковини. Щоб зрозуміти, розглянемо будову гіподерми (підшкірної клітковини). Вона складається з жирових часточок (це скупчення жирових клітин – адипоцитів), між якими проходять пучки волокон сполучної тканини (фіброзні перегородки), в яких знаходяться кровоносні і лімфатичні судини, нерви.

Галерея
Прайс
  • Антицелюлітний масаж – 350 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Масаж від целюліту

Ущільнення і потовщення цих перегородок і дає ефект “апельсинової кірки”. Ущільнення і розростання сполучної тканини відбувається через порушення трофіки і гіпоксії (недолік кисню, що надходить в тканину з кров’ю), тобто через порушення кровообігу в ураженому місці. Порушення кровообігу найчастіше відбувається через здавлювання судин набряклою жировою тканиною або надлишкової жирової тканиною (при ожирінні). Під набряком мається на увазі застій інтерстиціальної рідини між жировими клітинами внаслідок порушення лімфотоку. Застій лімфи – далеко не рідкість, тому що вона рухається по лімфатичних судинах знизу вгору і повільно (рух її забезпечує градієнт тиску, а скорочення і розслаблення скелетних м’язів прискорює її). Тобто у здорових людей, НЕ страждають від ожиріння, целюліт з’являється з – за недостатньої роботи м’язів і малорухливого способу життя. Чому тільки у жінок? Тому що волокна сполучної тканини у них розташовуються паралельно (для більшої еластичності), а у чоловіків перпендикулярно, як сітка і жирові дольки у них виходять менше.

Ручний антицелюлітний масаж в Кривому Розі

Також набряклість жирової тканини може бути спровокована рядом захворювань внутрішніх органів і гормональних порушень. У підсумку отримуємо порочне коло – набряк тканин здавлює кровоносні і лімфатичні судини, що в свою чергу посилює набряклість, і так целюліт прогресує з часом. Що робити? Активний спосіб життя
– спорт
– зарядка
– дихальні вправи
– лімфодренажний масаж
– антицелюлітний масаж (спецметодікі, вакуумний, ручний і т.д.)
– здорове харчування

Медовий антицелюлітний масаж

Бренди з якими ми працюємо