Антицелюлітний масаж

 антицелюлітний масаж ціна для салонів Ніка та Африка
Нарешті Ви дізнаєтесь, як прибрати целюліт за найкоротший термін.

Целюліт – це дистрофія жирової тканини, тобто порушення структури підшкірної жирової клітковини. Щоб зрозуміти, розглянемо будову гіподерми (підшкірної клітковини). Вона складається з жирових часточок (це скупчення жирових клітин – адипоцитів), між якими проходять пучки волокон сполучної тканини (фіброзні перегородки), в яких знаходяться кровоносні і лімфатичні судини, нерви.

Масаж від целюліту

Ущільнення і потовщення цих перегородок і дає ефект “апельсинової кірки”. Ущільнення і розростання сполучної тканини відбувається через порушення трофіки і гіпоксії (недолік кисню, що надходить в тканину з кров’ю), тобто через порушення кровообігу в ураженому місці. Порушення кровообігу найчастіше відбувається через здавлювання судин набряклою жировою тканиною або надлишкової жирової тканиною (при ожирінні). Під набряком мається на увазі застій інтерстиціальної рідини між жировими клітинами внаслідок порушення лімфотоку. Застій лімфи – не рідкість, тому що вона рухається по лімфатичних судинах знизу вгору і повільно (рух її забезпечує градієнт тиску, а скорочення і розслаблення скелетних м’язів прискорює її). Тобто у здорові люди, НЕ страждають від ожиріння, целюліт з’являється з – за недостатньої роботи м’язів і малорухливого способу життя. Чому тільки у жінок? Тому що волокна сполучної тканини у них розташовуються паралельно (для більшої еластичності), а у чоловіків перпендикулярно, як сітка і жирові дольки у них виходять менше.

Ручний антицелюлітний масаж в Кривому Розі

Також набряклість жирової тканини може бути спровокована рядом захворювань внутрішніх органів і гормональних порушень. У підсумку отримуємо порочне коло – набряк тканин здавлює кровоносні і лімфатичні судини, що в свою чергу посилює набряклість, і так целюліт прогресує з часом. Що робити? Активний спосіб життя
– Спорт
– Зарядка
– Дихальні вправи
– Лімфодренажний масаж
– Антицелюлітний масаж (спецметодікі, вакуумний, ручний і т.д.)
– Здорове харчування

Медовий антицелюлітний масаж

Масаж антицелюлітний

Целюліт – явище неприємне і завдає турбот його власникам.Поперед усім, це неестетичний зовнішній вигляд, нерівності шкіри, так звана “помаранчова” кірка. До того ж в таких місцях поганий кровообіг і утруднений лімфоток. А це вже сигнал, коли треба приділити увагу здоров’ю.

Чому ж утворюється целюліт?
Основна причина – повільні обмінні процеси. Якщо до того ж харчування не збалансоване, мало фізичних навантажень, недолік руху, тоді ймовірність появи целюліту значно зростає.

Основне завдання антицелюлітного масажу – збільшити швидкість руху крові і лімфи. Завдяки цьому з жирових клітин виводяться шлаки і надлишки води. Це дозволяє істотньо зменшити целюліт, а то і зовсім позбутися від нього.

Як виконується антицелюлітний масаж?
Спочатку оглядається тіло і виявляються зони, де є щільні жирові відкладення. Потім обирається олія, до складу якої входять активні речовини, що розщеплюють жир. Олію наносять на тіло, просуваючись від стоп вгору по ходу руху лімфи. Спеціальні рухи в антицеллюлитньому масажі спрямовані на роботу з підшкірними жировими відкладеннями і не зачіпають м’язи.
Шкіру спочатку розігрівають, потім розминають складки, пощипують, поплескують, докладають точкові зусилля для роботи з целюлітом. Після процедури іноді з’являються больові відчуття. Не варто турбуватися, це швидко минає.

Які переваги антицелюлітного масажу?
– Поліпшується кровообіг.
– Зникають набряки.
– Шкіра стає рівною і гладкою.
– Швидкий ефект.
– Зменшуються обсяги проблемних зон.
– Активізується внутрішньоклітинний обмін.
Найчастіше питання: “Чи повинні бути синці після антицелюлітного масажу?” Синці не є ознакою якісно проведеного масажу. Це індивідуальна особливість людини і стану його судин.
Антицелюлітний масаж рекомендується проходити курсом. Кількість сеансів призначає фахівець після діагностики тіла.

Галерея
Прайс
  • Антицелюлітний масаж ручний всього тіла “корекція фігури” 90 хв. – 700 грн.

  • Медовий масаж (загальний) 90 хв. – 700 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо