Солярій

 вертикальний солярій для салонів Ника та Африка

Три сучасних солярії MegaSun:
– Горизонтальний MegaSun (потужність 160 watt)
– Вертикальний турбо-солярій MegaSun (потужність 230 watt)
– Вертикальний турбо-Солярій MegaSun (мощность249 Watt)
Якісні нові лампи для Вашої безпечної, красивої і швидкої засмаги. Засмага, яка уособлює молодість!

Солярій ціна:

Засмага у солярії

Топ 5 питань про солярії, відповіді на які вам потрібно знати.
Солярій – це найкращий засіб побалувати себе рівномірною бронзовою засмагою в будь-яку пору року.
Ми підготували відповіді на запитання наших клієнтів про солярії:

Солярій у Кривому Розі

1. Зі скількох хвилин почати?
Час перебування в солярії залежить від Вашого фототипу шкіри, оскільки саме він визначає ступінь вироблення пігменту меланіну. Для 1-го і 2-го фототипу (дуже світла / світла шкіра, чутлива до ультрафіолету) рекомендується почати з мінімальної кількості хвилин (3-5 хв). Для 3-го (злегка засмагла шкіра, добре береться засмага) оптимальний час для першого візиту 6-8 хвилин. Тим, у кого 4-й фототип (смаглява шкіра, практично ніколи не обгорає) можна сміливо починати з 7-10 хвилин.
2. Як підготуватися до процедури і що потрібно взяти з собою?
Для рівномірної засмаги рекомендується використати скраб. А з собою головне не забути гарний настрій, позаяк шапочки, окуляри та інші дрібниці для максимально комфортного перебування ми Вам надамо.
3. Горизонтальний чи вертикальний?
Головна різниця між горизонтальним і вертикальним солярієм в потужності ламп. Вертикальний – це турбо солярій, який приблизно в 1,5 рази могутніший від горизонтального.
Для досягнення рівномірної засмаги рекомендується чергувати горизонтальний і вертикальний солярії. Вибір за Вами!
4. Чи обов’язково застосовувати крем? Рекомендується використовувати спеціальні засоби для засмаги в солярії, щоб максимально знизити негативний вплив ультрафіолету на шкіру і уникнути почуття сухості, стягнутості. У VIP салоні Africa є великий асортимент спеціальних засобів, які допоможуть активувати / підтримати / посилити Вашу засмагу.
5. Наскільки це шкідливо? Головна омана багатьох, що засмага в солярії шкідливіша, ніж прийом сонячних ванн під сонцем. Солярій – це більш безпечний спосіб, оскільки Ви самостійно контролюєте час. Звичайно у солярію є і ряд протипоказань (вагітність, шкірні захворювання, прийом фотоалергенних препаратів і т.п.)

Студія засмаги

Турбо-солярій – це:
– Потужні лампи (швидше досягається бажаний результат);
– Початок від 3-х хвилин (для багатьох відвідувачів цього достатьньо);
– Турбо-обдув (засмага лягає рівномірно).
Відвідування цього солярію допоможе Вашій шкірі стати більш привабливою. Любителі  засмаги оцінять нові лампи і якісну косметику «для» і «після» засмаги (активатори, бронзатори та інше). Кількість відвідувань залежить індивідуально від шкіри і бажань, мінімальне супроводження в солярії починається з трьох хвилин і може досягати п’ятнадцяти. Завжди є різноманітна косметика для обличчя і тіла на будь-який смак і колір.
Мати засмагу чи ні – особисте бажання кожного, але смаглява шкіра приховає дрібні дефекти (целюліт, гематоми, капіляри і т.п.)

Галерея
Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Солярій горизонтальний (1 хвилина) – 16 грн.

  • Солярій вертикальний (1 хвилина) – 18 грн.

  • Турбо солярій (1 хвилина) – 19 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)