Солярій

 вертикальний солярій для салонів Ника та Африка

Три сучасних солярія MegaSun:
– горизонтальний MegaSun (потужність 160 watt)
– вертикальний турбо-солярій MegaSun (потужність 230 watt)
– вертикальний турбо-Солярій MegaSun (мощность249 Watt)
Якісні нові лампи для Вашої безпечної, красивої і швидкої засмаги. Засмага, яка уособлює молодість!

Солярій ціна:

Засмага у солярії

Топ 5 питань про солярії, відповіді на які вам потрібно знати
Солярій – це найкращий спосіб побалувати себе рівномірною бронзовою засмагою в будь-яку пору.
Ми підготували відповіді запитання наших клієнтів про солярії:

Солярій у Кривому Розі

1. Зі скількох хвилин почати?
Час перебування в солярії залежить від вашого фототипу шкіри, так як саме він визначає ступінь вироблення пігменту меланіну. Для 1-го і 2-го фототипу (дуже світла / світла шкіра, чутлива до ультрафіолету) рекомендується почати з мінімальної кількості хвилин (3-5 хв). Для 3-го (злегка засмагла шкіра, добре береться загар) оптимальний час для першого візиту 6-8 хвилин. Тим, у кого 4 фототип (смаглява шкіра, практично ніколи не обгорає) можна сміливо починати з 7-10 хвилин.
2. Як підготуватися до процедури і що потрібно взяти з собою?
Для рівномірної засмаги рекомендується використати скраб. А з собою головне не забути гарний настрій, так як шапочки, окуляри та інші дрібниці для максимально комфортного перебування ми вам надамо.
3. Горизонтальний або вертикальний?
Головна різниця між горизонтальним і вертикальним солярієм в потужності ламп. Вертикальний – це турбо солярій, який приблизно в 1,5 рази могутніше горизонтального.
Для досягнення рівномірної засмаги рекомендується чергувати горизонтальний і вертикальний солярій. Вибір за вами!
4. Чи обов’язково використовувати крем? Рекомендується використовувати спеціальні засоби для засмаги в солярії, для того щоб максимально знизити негативний вплив ультрафіолету на шкіру і уникнути почуття сухості, стягнутості. У VIP салоні Africa є великий асортимент спеціальних засобів, які допоможуть активувати / підтримати / підсилити ваш загар.
5. На скільки це шкідливо? Головна оману багатьох, що засмага в солярії шкідливіше, ніж прийом сонячних ванн під сонцем. Солярій – це більш безпечний спосіб, так як Ви самостійно контролюєте час. Звичайно у солярію є і ряд протипоказань (вагітність, шкірні захворювання, прийом фотоалергенних препаратів і т.д.)

Студія засмаги

турбо солярій
Турбо солярій це:
– потужні лампи (швидше досягається бажаний результат);
– початок від 3х хвилин (для багатьох досить);
– турбо обдув (загар лягає рівномірно).
Відвідування даного солярію допоможе вашій шкірі стати більш привабливою. Любителі  засмаги оцінять нові лампи і якісну косметику «для» і «після» засмаги (активатори, бронзатори та інше). Кількість відвідувань залежить індивідуально від шкіри і бажань, мінімальне супроводження в солярії починається з трьох мнуть і може досягати п’ятнадцяти. В наявності є різноманітна косметика для обличчя і тіла на будь-який «смак» і «колір».
Мати засмагу, чи ні, особисте бажання кожного, але, смаглява шкіра – приховає дрібні дефекти (целюліт, гематоми, капіляри і так далі)

Галерея
Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Солярій горизонтальний (1 хвилина) – 16 грн.

  • Солярій вертикальний (1 хвилина) – 18 грн.

  • Турбо солярій (1 хвилина) – 19 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)