Догляд за тілом та SPA

массаж

Массаж

Міостимуляція

Обгортання

Як отримати релакс, доглядаючи за своєю шкірою
Процедури за тілом сприяють підтримці шкіри у відмінному стані. За допомогою СПА процедур, косметичних лосьйонів, а також інших методик відбувається позитивний вплив на шкіру, що сприяє правильному рельєфу і її ідеального стану.
СПА салон Nika Beauty пропонує клієнтам широкий перелік послуг з комплексних процедур по догляду за тілом. За допомогою декількох сеансів масажу або процедур обгортання шкірні покриви стануть більш пружними і привабливими, фігура придбає більш стрункі обриси, а зайві кілограми залишаться в минулому. Відвідавши СПА реклакс в Кривому Розі, ви зможете по достоїнству оцінити професійний підхід наших фахівців і отримати бажаний результат від процедур.

 спа салон ціни для салонів Ніка та Африка

СПА салон Nika Beauty

Вибираючи тип масажу, необхідно враховувати індивідуальні побажання клієнта і його проблеми. Процедура масажу здійснюється з нижньої частини тіла в верхню, по току лімфи.
• антицелюлітний масаж СПА проводиться з цитрусовими маслами, які розщеплюють верхні шари жирових відкладень. Дають позитивний результат на довгий час;
• моделюючий тип масажу виконується за допомогою активного руху, за допомогою якого добре розигрівається тіло. Даний вид масажу виконується кісточками пальців, що може спричинити трохи больові відчуття. Однак ефективність масажу помітна практично відразу після першого сеансу. Також дана процедура сприяє збільшенню припливу крові, результатом чого є підвищена пружність шкіри і поліпшення її кольору;
• вакуумно-роликовий тип масажу проводиться за допомогою апарату вакуумного типу, де шкірні покриви всмоктуються в спеціально призначену чашу. Такий масаж в Кривому Розі сприяє посиленню притоку крові, результатом чого є поліпшення обміну речовин і кисневого обміну, а шкірні покриви збагачуються киснем.

Прайс
  • Загальний масаж 1,5 години) – 390 грн.
  • Масаж спини 40 хв.) – 240 грн.
  • Антицелюлітний масаж – 350 грн.
  • Ваккуумно-роликовий масаж (40 хв.) – 450 грн.
  • Стоун терапія (1,5 години) – 450 грн.
  • Шоколадний масаж (1,5 години) – 500 грн.
  • Міостимуляція тіла (30 хв.) – 350 грн.
  • Шоколадне обгортання – 200 – 300 грн.
  • Грязьові обгортання – 300 грн.
  • Кококсовое обгортання – 400 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

SPA салон та догляд за тілом Кривий Ріг

Обгортання
Даний вид процедури виконується після сеансу масажу. Для spa процедури застосовуються такі компоненти як грязь, шоколад і масла.

шоколадное обертывание в Кривом Роге
Грязьові обгортання сприяють насиченню шкірних покривів мінералами і вітамінами, шкіра стає більш еластичною і знаходиться в тонусі.
• Масляні обгортання ідеальні для всіх типів шкіри. Різновидів масел досить багато, і вони підбираються, враховуючи побажання клієнта і його тип шкіри. Для антицелюлітних процедур використовують масла на цитрусової основі. Процедура обгортання триває близько 25-40 хвилин.
• Шоколадні обгортання сприяють омолодженню шкіри, усувають такі неприємні проблеми, як вугрі, а також мають анти-стресовий ефект.
Процедури обгортання поділяються на гарячі і холодні. Гарячий тип обгортання виводить шлаки з організму. А холодні, навпаки, сприяють звуженню капілярів і судин і допомагають направляти шлаки до вивідних органів. Обгортання холодного типу застосовується для лімфодренажа і знижують набряки, прибирають тяжкість в ногах і втому, їх можна використовувати при варикозі.
Міостимуляція
Процедура є прогресивним методом, який впливає на м’язові волокна за допомогою короткочасних електричних імпульсів, що викликають стимуляцію скорочення м’язових волокон. Міостимуляція зміцнює мускулатуру тіла, це і є її основним результатом. Даний вид процедури використовується в сфері косметології з метою корекції силуетних ліній, а також є дієвим методом, який сприяє зниженню вікових змін, як у чоловічого, так і жіночої статі.

Салон Ніка Б’юті: особливості
уход за телом в Кривом Роге
SPA салон Nika Beauty представляє повний спектр послуг для своїх клієнтів і має в своєму складі тільки професійних співробітників. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта і виконають необхідні процедури по спа догляду за тілом, як для чоловіків, так і для жінок.

Основними нашими перевагами є:
• високоефективні методи по догляду за тілом;
• використання тільки натуральної косметики;
• висококваліфіковані фахівці з великим досвідом;
• довготривалий результат.
Для тих, хто бажає поліпшити свій зовнішній вигляд і оздоровитися, салон краси Ніка Б’юті – це те місце, де ви отримаєте якісно виконаний результат, швидке обслуговування і довготривалий ефект від СПА процедур. Відвідавши наш салон СПА один раз, ви станете нашим постійним клієнтом і другом.

Галерея
Бренди з якими ми працюємо