Нарощування волосся

narashivanie volos в салонах Ніка та Африка

Нарощування волосся у Кривому Розі

Довге волосся, і мінуси їх нарощування.

Багато дівчат хочуть мати довге волосся, але не можуть їх відростити, для цього потрібні роки.
А наростити волосся можна досить швидко, нарощування бувають декількох видів, «стрічкове», «капсульне», в будь-якому випадку корекції не уникнути. Робиться вона через 3-4 місяці, в залежності від індивідуального росту волосся.
Найбільшим мінусом є те, що догляд за Вашими волоссям повинен взяти на себе перукар: регулярне миття голови, розчісування, і т.д. інакше на потиличній частині голови, волосся зіб’ються і сплутаються. Тому, перш ніж наростити волосся, Ви повинні чітко розуміти, як часто Ви повинні відвідувати перукаря що б не було проблем.
Але ніякі проблеми не покриють того факту, що довге волосся Вас просто перетворять!

Галерея

Нарощування волосся ціна

Багато дівчат хочуть мати довгі, хвилясті по спині волосся. Адже це так красиво і жіночно. Та й чоловічі погляди притягує. Відрощувати своє волосся, звичайно, природний шлях, але дуже довгий. З урахуванням того, волосся виростають на один сантиметр за місяць, за рік можна збільшити довжину на дванадцять сантиметрів. Що забули при підрахунках? Хоча б раз у три місяці треба підстригати кінчики, оживляти довжину. Тобто, всього вісім сантиметрів на рік. Значить, за шість років можна відростити волосся мрії!

А чи є більш швидкий спосіб отримати бажане?
Звичайно, треба скористатися послугою нарощування волосся.

Є два головні моменти, які треба знати перед процедурою:
– Нарощування волосся не псує ваше волосся більш, ніж фарбування або завивка. Якщо робити нарощування волосся грамотно, правильно доглядати за волоссям після процедури, то особливої ​​шкоди ви не відчуєте.
– Ціна на нарощування волосся дуже велика. Це не зовсім так. Звичайно, хороше слов’янське волосся з якісними капсулами обійдуться недешево. Але дивлячись з чим порівнювати. Що гарне і якісне коштує копійки? Можна знайти варіанти недорого нарощування з відмінним кінцевим результатом.

Які види нарощування волосся існують?
– Італійське капсульне нарощування волосся.
– Мікронаращівання волосся.
– Трессовое нарощування волосся.
– Стрічкове нарощування волосся.

За допомогою італійського нарощування волосся можна збільшити довжину або додати обсяг. Пасма кріпляться до свого волосся за допомогою кератинових капсул, які нагріваються до певної температури спеціальними щипцями. Капсули за кольором підбираються під ваше волосся, що робить їх абсолютно непомітними. Таке нарощування тримається на волоссі 4-5 місяців. Ціна на італійське капсульне нарощування залежить від якості волосся, від кількості пасом і їх довжини.

Мікронаращівання волосся – це порівняно нова технологія. Пасма кріпляться до свого волосся в прикореневій зоні за допомогою прозорої мікрокапсули. При розігріві капсула набуває кольору натурального волосся і стає зовсім невидимою. А за розміром вона менше рисового зернятка. Завдяки такому методу можна наростити чубок, пасма у обличчя, додати обсяг. Ціна на мікронаращіваніе волосся залежить від тих же факторів, що і в італійському капсульному нарощуванні.

Трессовое нарощування виконується за допомогою кріплення до свого волосся Треси. Що таке тресса? Це міцно сплетені з допомогою нитки в один ряд волоски. Ця процедура відноситься до холодної увазі нарощування.
Трессами кріпиться до свого волосся за допомогою кілець або шпильок, або пришивається до заплетена на потилиці кісок. Ось так можна швидко і безпечно отримати чудову довжину. Ціна на трессовое нарощування нижче, ніж на капсульне. Воно не вимагає спеціального обладнання для прикріплення до волосся.

Стрічкове нарощування – теж вид холодного нарощування. Стрічки волосся шириною 4 сантиметри кріпляться до волосся полімерним клеєм. Це нарощування може прослужити вам до року. Стрічки не обтяжують навантаження на коріння волосся і тому носяться так довго. Ціна на стрічкове нарощування волосся дуже прийнятна.

Вибирайте будь-який вподобаний спосіб і наші майстри створять чарівну довжину вашого волосся.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Нарощування волосся (1 пасмо) – 30-75 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)