Чоловічі стрижки

стрижки муж в салонах Ніка та Африка

Стрижки чоловічі у Кривому Розі

Чоловіча стрижка займає чимало важливе місце в повсякденному образі чоловіка. Кілька критеріїв яким повинні слідувати;

підкреслити індивідуальність;
доповнити образ;
кардинально змінити стиль (якщо в цьому поставлено завдання);
практичність і зручність в щоденному догляді.

Галерея

Чоловічі зачіски

Мода на чоловічі зачіски змінюється так само швидко, як і на жіночі. Чого ж хочуть чоловіки і чому віддають перевагу?

Мужність, спортивний і бізнес стиль – ось фаворити чоловічих зачісок в цьому році. А ще простота форм і мінімальний догляд за волоссям – основні запити чоловіків.

Коротка акуратна проста стрижка з укладеним набік чубчиком – ось відмінний варіант для чоловіка-бізнесмена.

Представники творчих професій воліють коротке волосся ззаду і з боків, але довгий чубок, який буде акцентом в чоловічій зачісці. Чубчик можна наїжачити, укласти набік, залишити вільно звисать.

Володарі пишних шевелюр можуть дозволити собі чоловічу зачіску в стилі Елвіса Преслі – кок. Звичайно ж, не повторюючи образ співака, а використовуючи креативну стилізацію цієї чоловічої зачіски. Кок формується з хаотичних пасом, надаючи чоловічому образу неповторний стиль.

Асиметричні стрижки з чубчиком, що закриває одне око або косим чубчиком – ще один модний тренд в чоловічих зачісках цього року. Лінії в такій зачісці чіткі, геометричні, графічно точні.

Для молодих чоловіків підійде зачіска з модним в цьому сезоні прямим чубчиком, який доходить до лінії очей. Такий стиль надає загадковості власникові цієї чоловічої зачіски.
Особливою популярністю користуються подовжені стильні чоловічі зачіски, в яких довжина волосся трохи нижче підборіддя. Для такої зачіски потрібні густе або злегка кучеряве волосся.

Спортивні чоловічі стрижки та зачіски віддає перевагу більшість чоловіків. Це комфортно і не вимагає багато часу для догляду за такою зачіскою. У таких зачісках відразу видно руку професійного майстра, тому що найменша неточність стає відразу помітною.

Будь-яку чоловічу зачіску, яка вам подобається, з точністю і професіоналізмом виконають майстри-віртуози в наших салонах.

Короткі чоловічі стрижки

Чоловіча мода і стиль не поступаються у своїй різноманітності жіночої багатоваріантності. Теж можна сказати і про чоловічих стрижках. Їх багато і чоловіки вибирають стрижку відповідно до свого стиля в одязі і своєю зовнішністю. Все повинно бути гармонійно, тоді чоловік відчуває себе комфортно і впевнено.

Які стилі чоловічих стрижок існують?
Класичний.
Класичні стрижки такі як бобрик, напівбокс, канадка або британка мають рівні краї. Довжина волосся не перевищує п’яти сантиметрів. Такі стрижки вважаються короткими, універсальними і відмінно підходять чоловікам різного віку і професій.
Найголовніше, щоб обрана зачіска підкреслювала гідності і гармоніювала з рисами обличчя. Класичний стиль стрижок ідеально поєднується з діловим стилем в одязі.
– Спортивний.
Стрижки для спортсменів і тих, хто віддає перевагу активному способі життя, повинні бути максимально простими і зручними. Волосся стрижеться машинкою коротко, а іноді і зовсім під нуль. При цьому пасма на маківці можуть бути середньої довжини, а віскі і потилицю прибирають практично повністю. Незважаючи на брутальність, серед різновидів спортивних стрижок є і ті, які відмінно поєднуються з діловим стилем, наприклад, стрижка теніс.
– Романтичний.
До романтичним чоловічим стрижкам відносяться ті, що створюють образ витонченого чоловіка, який відмінно розбирається в моді. Такі стрижки зазвичай робляться з чубчиком, спадаючої на лоб або акуратно зачесане набік. До найпопулярніших чоловічих стрижок для романтиків можна віднести всі форми, виконані на довгі або середні волосся – боб, стрілець або градуйовані каре. А якщо у чоловіка кучеряве волосся, то такі стрижки виглядають дуже романтично!
– Мілітарі.
Сама мінімалістична і зручна стрижка всіх часів і народів!
Найчастіше для подібної чоловічої стрижки характерні ультракороткі волосся однакової довжини по всій голові або невеликий рівний майданчик на верхівці. Такі варіації виглядають дуже мужньо і при цьому не вимагають особливого догляду або укладання.
– Креативний.
До цього напряму належать самі незвичайні і ефектні варіанти. Поголені візерунки і ієрогліфи на скронях або потилиці, асиметрія, чубчик, хвостики, ірокези, яскраве забарвлення, гра з проділами, що стирчать в різні боки пасма. Креативні чоловічі стрижки обмежені лише вашою фантазією і фантазією майстра. Оригінальні стрижки не мають нічого спільного з буденністю, а тому відмінно підходять молодим творчим чоловікам, які прагнуть експериментів.

– Хіпстерскій.
Стрижки з легким нальотом ретро, ​​брутальні варіанти з подовженими волоссям на тім’яної частини і поголеними скронями. Найпопулярніші зачіски в цьому стилі – Фейд, андеркат, цезар. Хіпстерскіе стрижки підходять практично всім, особливо молодим чоловікам 30-40 років. Той же Фейд або андеркат відмінно виглядають не тільки з джинсами, але з діловими строгими костюмами.

У салонах краси Nika Beauty ви можете вибрати котроткую чоловічу стрижку будь-якого стилю і форми, а наші майстри віртуозно виконають ваше бажання.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Чоловіча стрижка – 350 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)