Лікування гіпергідрозу

сильне потіння у салонах Ніка та Африка

Підвищене потовиділення

У сучасному світі, з його надшвидким темпом життя, багато хто з нас живуть в постійному стресі. Це, безумовно, впливає на гормональний фон людини, а також на його здоров’я в цілому. У стресовому стані, у людини прискорюється серцевий ритм і підвищується потовиділення, що може привести до різних конфузних ситуацій, адже дезодорант в даному випадку – безсилий.
Серед причин гіпергідрозу – не тільки стрес і порушення гормонального фону, але також зайва вага, і просто індивідуальні особливості організму. Якою б не була причина даної проблеми, впоратися з нею допоможе спеціальна ін’єкційна процедура.

Ін’єкції в пахви в Кривому Розі

Жити з незручностями, які заподіює гіпергідроз – часом нестерпно. На щастя, сучасна косметологія і медицина здатні запропонувати Вам рішення даної проблеми. Справитися з підвищеним потовиділенням і знову набути впевненості в собі – Вам допоможуть ін’єкції у пахви. У Кривому Розі, дана процедура успішно проводиться майстрами салонів апаратної косметології «Nika» і «Африка». Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що ми допоможемо Вам назавжди позбутися від делікатної проблеми. Ці препорати в пахви, введені за допомогою ін’єкцій, блокує нервові рецептори, і залози, що відповідають за виділення поту, просто перестають отримувати сигнал про необхідність виділення поту.

Підвищена пітливість

Чи закупоряться потові залози?
Естетика дуже важлива для будь-якої цивілізованої людини, однак, для людей усвідомлених, не менш важливим є питання здоров’я. Чи не зашкодить препорат, вколотий в пахви, моєму здоров’ю? Чи закупоряться потові залози? – Ось найчастіші запитання, що задаються нам клієнтами. На відміну від дезодорантів, які змушені часто використовувати люди з гіпергідрозом, ін’єкції не здатні викликати закупорку потових залоз.

Адже піт просто перестає виділятися, а значить закупорювати потові залози – просто нічим. Ін’єкції в пахви – абсолютно безпечні для Вашого здоров’я! Ви можете без страху довіритися професіоналам наших салонів і отримати процедуру ін’єкції у пахви в Кривому Розі якісно і безпечно!
Залиште набридливу проблему в минулому – звертайтеся прямо зараз!

Прайс
  • Лікування гіпергідрозу – від 5000 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Галерея
Бренди з якими ми працюємо