Лікування гіпергідрозу

сильне потіння у салонах Ніка та Африка

Підвищене потовиділення

У сучасному світі, з його надшвидким темпом життя, багато хто з нас живе в постійному стресі. Це, безумовно, впливає на гормональний фон людини, а також на його здоров’я в цілому. У стресовому стані, у людини прискорюється серцевий ритм і підвищується потовиділення, що може призвести до різних конфузних ситуацій, адже дезодорант в даному випадку – безсилий.
Серед причин гіпергідрозу – не тільки стрес і порушення гормонального фону, але також зайва вага, і просто індивідуальні особливості організму. Якою б не була причина цієї проблеми, впоратися з нею допоможе спеціальна ін’єкційна процедура.

Ін’єкції в пахви в Кривому Розі

Жити з незручностями, які заподіює гіпергідроз – часом нестерпно. На щастя, сучасна косметологія і медицина здатні запропонувати Вам рішення цієї проблеми. Справитися з підвищеним потовиділенням і знову набути впевненості в собі – Вам допоможуть ін’єкції у пахви. У Кривому Розі, ця процедура успішно проводиться майстрами салонів апаратної косметології «Nika» та «Африка». Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що ми допоможемо Вам назавжди позбутися від делікатної проблеми. Ці препорати в пахви, введені за допомогою ін’єкцій, блокують нервові рецептори, і залози, що відповідають за виділення поту, просто перестають отримувати сигнал про необхідність виділями піт.

Підвищена пітливість

Чи закупоряться потові залози?
Естетика дуже важлива для будь-якої цивілізованої людини річ, однак, для людей усвідомлених, не менш важливим є питання здоров’я. Чи не зашкодить препорат, вколотий в пахви, моєму здоров’ю? Чи закупоряться потові залози? – Ось найчастіші запитання, що задаються нам клієнтами. На відміну від дезодорантів, які змушені часто використовувати люди з гіпергідрозом, ін’єкції не здатні викликати закупорку потових залоз.

Адже піт просто перестає виділятися, а значить закупорювати потові залози – просто нічим. Ін’єкції в пахви – абсолютно безпечні для Вашого здоров’я! Ви можете без страху довіритися професіоналам нашіх салонів і отримати процедуру ін’єкції у пахви в Кривому Розі якісно і безпечно!
Залиште набридливу проблему в минулому – звертайтеся прямо зараз!

Прайс
  • Лікування гіпергідрозу – від 5000 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Галерея
Бренди з якими ми працюємо