Масаж

Загальний масаж

Масаж спини

Антицелюлітний масаж

Вакуумно-роликовий масаж

Стоун масаж

Шоколадний масаж

масажний кабінет для салонів Ніка та Африка

Лімфодренажний масаж

– цей метод лікування і профілактики, що являє собою сукупність прийомів дозованого механічного впливу на різні ділянки поверхні тіла людини, виробленого руками масажиста або спеціальними апаратами. Будучи фізіологічним для організму методом, масаж в комплексі з лікарською терапією та іншими методами лікування широко застосовується в системі медичної реабілітації, в різних областях клінічної медицини, в санаторно-курортному лікуванні та ін. Його використовують в оздоровчих цілях, а також у спорті. Масаж має місцевий і загальний (гуморальний та рефлекторний) вплив на організм.

Салон масажу в Кривому Розі

Зараз існує безліч різновидів масажу, проте, тільки загальний масаж тіла дозволяє найбільш повно і якісно впливати на весь організм людини. До процедури загального лікувального масажу входить робота над спиною, верхніми і нижніми кінцівками, областю живота і голови.

Галерея
Бренди з якими ми працюємо

Масаж Кривий Ріг

– є чудовим засобом для відновлення життєвого тонусу організму: процедура пов’язана з повним розслабленням тіла, що сприяє нормалізації роботи всіх органів і систем; зняття тривалої напруги благотворно впливає на всі ланки нервогово ланцюжка, ліквідує спазми судин і м’язів,
знижує больові відчуття; в результаті масажу всіх ділянок тіла активізуються процеси метаболізму, поліпшується травлення, з організму інтенсивніше виводяться шлаки і токсини; за рахунок стимуляції імунної системи поліпшується його опірність до інфекцій і несприятливих факторів навколишнього середовища.Проводячи загальний масаж тіла, масажист за допомогою фізичного впливу значно підвищується пружність і еластичність шкіри, до неї повертається здоровий рожевий колір, поліпшується скоротливість м’язової тканини. Крім того, після такої процедури повертається бадьорість і гарний настрій.

Масажний салон

Подібна процедура має не тільки косметичну користь у вигляді зникнення целюліту і зайвих кілограмів. Коли для циркуляції лімфи створюються сприятливі умови в організмі, людина починає менше хворіти, адже саме лімфа допомагає нам протистояти різним захворюванням. Вона відповідає за транспортування всіх необхідних корисних речовин, мікроелементів. Тому після такого курсу масажу не тільки тіло має більш привабливий вигляд, але і поліпшується загальне самопочуття.
Ручна техніка виконання цього масажу має максимальний розслаблюючим ефект. І якщо при апаратньому впливі людина іноді відчуває біль, то масажист строго контролює свої рухи і не провокує появу побічних ефектів. Крім цього, ручний масаж відмінно заспокоює нервову систему людини.

Прайс
  • Загальний масаж (60 – 90 хв.) – 600 – 700 грн.

  • Масаж спини (та шийно-комірцевої зони і масажем голови) 45 хв. – 400 грн.

  • Антицелюлітний масаж ручний всього тіла “корекція фігури” 90 хв. – 700 грн.

  • Ваккуумно-роликовий масаж усього тіла 90 хв. – 600 грн.

  • Стоун терапія (1,5 години) – 800 грн.

  • Шоколадне блаженство (масаж + обгортання) (1,5 години) – 800 грн.

  • Медовий масаж (загальний)  90 хв. – 700 грн.

  • Масаж зі скрабом (60 хв) – 600 грн.

  • Лімфодренажний масаж (1 год./1,5 год.) – 600 грн./700 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)