Ін’єкції ліполітіків

уколи ліполітіків для салонів Ніка та Африка

Уколи для схудненя у Кривому Розі

Принцип дії ліполітиків.

У тілі, по ряду причин, з часом накопичується надлишкова жирова тканина, кількість якої при неправильному харчуванні і малорухливому способі життя може досягати великого обсягу. В результаті шкіра розтягується і утворюються жирові складки.
Ліполітики, які вводяться в такі проблемні ділянки ін’єкційним шляхом, руйнують мембрани жирових клітин, які потім гинуть.

Ліполітікі в живіт

Область живота, мабуть, найбільш проблемна і псує настрій багатьом жінкам. Від жирових відкладень на животі дуже складно позбутися як за допомогою дієт, так і за допомогою фізичних вправ.
Сучасна косметологія пропонує просте рішення – ін’єкції ліполітіків у живіт. Уколи ліполітіків в живіт швидко позбавляють від жирового пояса, усувають розтяжки, роблять шкіру підтягнутою і пружною.

Як же діють ліполітікі?
Вони потрапляють в підшкірний жировий шар, розщеплюють жир і прискорюють виведення продуктів розпаду. Також ін’єкції ліполітіків в живіт прискорюють ліпідний обмін і стимулюють роботу лімфатичної та кровоносної систем.

Який зовнішній ефект видно після уколів ліполітіків у живіт?
– Жирові відкладення йдуть, живіт набуває підтягнуту форму.
– Шкіра в області живота стає пружною і не висить.
– Поверхня шкіри рівна, без горбків.

Ліполітіків для ін’єкцій в живіт існує дуже багато. На консультації фахівець обере Вам препарат, розповість про те, як буде проходити процедура.

Ліполітікі в зону живота вводяться на глибину 10-15 мм одноразовим шприцом з дуже тонкої голкою. Щоб уникнути хворобливих проявів під час процедури до складу можна додати анестетик. Після закінчення на шкіру наноситься заспокійливий крем.

Чи є протипоказання для уколів ліполітікі в живіт?
– Не варто робити процедуру при алергії на якийсь компонент ліполітичного коктейлю.
– При вагітності і в період годування грудьми.
– Якщо є запальні і пухлинні процеси.
– Якщо є захворювання судин.
– На консультації слід сказати фахівцям про наявність перерахованих вище проблем.
Результат від уколів ліполітиків в область живота буде видно вже через тиждень і буде вас тішити тривалий час. Навіть якщо Ви наберете пару зайвих кілограмів, живіт буде тримати форму, тому що ліполітикі зруйнували частину жирових клітин і жиру просто ніде відкладатися.

Галерея
Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Ліполітікі – від 300 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)