Мелірування

 каліфорнійське мелірування для салонів Ніка та Африка

Мелірування на темне волосся в Кривому Розі

3 способи, чому варто зробити мелірування.

1) коли щось хочеться змінити в кольорі волосся, не сильно торкнувшись натуральну базу. Це відблиски, як «сонячні промінчики» грають з пасмами.
2) добре маскувати сиві волосинки, не торкнувшись натуральний колір, що допомагає відтягнути часте фарбування при появі невеликого кількості сивих пасм.
3) допомагає виглядати з більш світлим волоссям на тону 1,5 – 2.

мелірування на русяве волосся У салонах «Ніка» та «Африка»

Мелірування волосся в салоні краси nikabeauty – це не просто фарбування декількох пасм в інший колір, а й можливість підкреслити Вашу красу та індивідуальність. Ми виконуємо фарбування на фольгу або мелірування в техніці «вільної руки» для короткого волосся, середньщго і довгого волосся, прямих або кучерявих. В даний час актуальна персоналізація в фарбуванні, тому, навіть якщо клієнт хоче певний відтінок або вид мелірування, колорист повинен змішати індивідуальний «коктейль» з красок, підібрати максимально відповідну кожному техніку.

Галерея

Мелірування волосся

Мелірування волосся – це техніка фарбування волосся окремими пасмами. Сам процес мелірування волосся полягає в міксі натурального кольору і кольору пасом, в які вони будуть пофарбовані.

Остаточний результат мелірування волосся залежить від трьох основних причин:
– Колір свого волосся перед фарбуванням.
– Колір, вибраний для пасом.
– Технологія набору пасом.

Мелірування візуально збільшує кількість волосся і вигідно підкреслює нюанси кольору.

За технікою набору пасом мелірування буває наступних видів:

– Класичне мелірування. Це вид освітлення волосся. Чим тонше набрані пасма для мелірування, тим м’якше переходи кольору.
– відблиски мелірування. Відблиски на волоссі виконуються у вигляді окремих мазків, створюючи багату гру кольору.
– Французьке мелірування. Цей вид мелірування виконується без освітляючих засобів, за допомогою фарби.
– Каліфорнійське мелірування. Це щадний вид фарбування, коли колір плавно переходить від темних коренів до більш світлих кінців.
– Венеціанське мелірування. На волоссі створюється ефект вигорілих на сонці пасом.
– Зворотне мелірування. Цей вид фарбування виправляє втрачений малюнок на волоссі, який зникає при частому меліровані.
– Часткове мелірування. Дуже щадний вид фарбування, коли зміни кольору піддаються лише окремі пасма в певних зонах, наприклад, у обличчя.
– Контрастне мелірування. Виконується набором пасом різної ширини і контрастного кольору, що істотно збільшує зоровий об’єм.
– Діагональне мелірування. Проділи робляться вертикально або під кутом. Використовуються неяскраві, але контрастні кольори. Красиво виглядає на стрижках короткої та середньої довжини.

Часто після мелірування волосся тонують, щоб пом’якшити контраст між натуральним кольором волосся і освітленим пасмами, або для додання волоссю модного відтінку.

Якщо ви знайдете чарівного колориста, а такі працюють в наших салонах, ви можете придумати свій вид мелірування волосся і стати законодавцем моди в цьому напрямку.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Мелірування – 1800-5400 грн
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)