Колагенарій

коллагенарий для салонів Ніка та Африка

Послуга колагенарій у Кривому Розі

В середньому достатьно відвідувати колагенарій 2 рази на тиждень (можно і більше, обмежень немає) по 10-15 хвилин.

  • структура шкіри стає більш пружною;
  • розгладжуються зморшки;
  • пігментні плями стають блідіше або зовсім зникають;
  • тон обличча набуває рівномірність;
  • звужуються пори;
  • підвищується тонус шкіри;
  • зникають запалення і почервоніння.

Повний омолодження обличчя і тіла

Поговоримо про колаген? По-простому і про головне! Колаген – це білкова структура, стройматеріал, що забезпечує пружність і еластичність шкіри. В’ялість після схуднення, після пологів, вікові зміни – прямі свідчення до відвідування коллагенарія. Природно цей процес НЕ буде миттєвим. Середній курс відвідувань становить 15-20 сеансів 2-3 рази на тиждень по 15-20 хвилин. А якщо вас турбують возрасні пігментні плями або веснянки, то курс процедур досягне 25-30 сеансів. І так кожні півроку. Це непросто боротися з законами часу і гравітації. Але результат того вартий!

Красива і пружна шкіра завжди в тренді. Синє світло ламп має бактеріцидну дію, знищуючи всі патогенні мікроорганізми. Протипоказання до відвідування коллагенарія:
– Вагітність і лактація
– Онкологія
– Фотодерматози і підвищена чутливість до світла,
– порфірія
– Гіпертиреоз.

Коллагенарій що це ???

Коллагенарій – хороша альтернатива солярію. Сенс у виробленні організму колагену, який з роками залишає нас, і шкіра приймає вікові зміни. Впливають на вироблення колагену лампи (коллатони), шкіра стає більш пружною і при цьому всьому є не великий загар !!!
Лампи нового покоління 2 в 1, не втрачаючи дорогоцінного часу Ви отримуєте відразу два ефекти, а оплачуєте як за один.
Не пропустіть можливість економити не тільки час, але і гроші !!!

Саме слово «коллагенарій» ясно дає зрозуміти, що дія цієї установки направлено на вироблення колагену в шкірі. Розберемося, як це працює. Коллагенарій
оснащений спеціальними лампами, як в солярії, тільки вони не випромінюють ультрафіолет. Їх світловий потік має іншу довжину хвилі (633 нанометра –
червоне світло, 415 нанометрів – синє світло). Червоне світло глибоко проникає в шкіру, стимулює клітинний розподіл і формування нових волокон колагену.

Колагенарій для обличча і тіла

– це інноваційна світлова терапія, за допомогою якої еластину-колагеновий каркас працює зсередини. Коллагенарій нагадує кабіну солярію: оснащений червоними лампами. Завдяки їм досягається терапевтичний ефект. Світло червоних ламп проникає глибоко в епідерміс, активізують процес синтезу колагену і еластину, прискорює клітинний метаболізм, посилює лікувальний ефект.
Ефект:
– усунення гіперпігментації, судинних зірочок і веснянок;
– вирівнювання тону шкіри;
– очищення шкіри;
– згладжування зморшок;
– фотостаріння.

Галерея
Прайс
  • Колагенарій (1 хвилина) – 25 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо