Склеротерапія

Склеротерапія
Безпечне видалення вен (метод склеротерапії)

Розширені вени, судинні зірочки і сітки на ногах досить неприємне і дуже поширене явище, що потрапляє під загальне поняття “хронічне захворювання вен”. Самі по собі ці судинні зміни не ведуть до будь-яких порушень кровообігу і не відображаються на стані здоров’я, приносячи лише естетичний дискомфорт. Що стосується причин їх появи, то це можна назвати розплатою людини за прямоходіння, тобто постійне навантаження на ноги в процесі життєдіяльності плюс чинники ризику: спадковість, вагітність, професія, зайва вага, прийом деяких препаратів і ін.

Метод склеротерапії є внутрішньовенне введення спеціальної речовини (склерозанта) безпосередньо в ураженої області, що викликає миттєве зникнення венозного візерунка і поступову повну інволюцію вен. Відразу після процедури пацієнтові надягають компресійні панчохи, які він повинен носити протягом місяця. Після виходу з кабінету лікаря можна повертатися до свого звичного способу життя, єдиною рекомендацією є щоденна ходьба по 30 хвилин.

Загалом процедура швидка, безболісна і на сьогоднішній день найбільш ефективна в питанні видалення поверхневих розширених вен, а найголовніше – абсолютно безпечна.

з повагою Анастасія Москалюк

сімейний лікар, косметолог-іньекціоніст, лазерний фахівець

Галерея
Прайс
  • Склеротерапія – від 800 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо