Склеротерапія

варикозне розширення вен для салонів Ніка та Африка

Видалення судинних зірочок і вен у лікаря.

Розширені вени, судинні зірочки і сітки на ногах досить неприємне і дуже поширене явище, що потрапляє під загальне поняття «хронічне захворювання вен». І по праву можуть входити в категорію “апаратна косметологія по тілу”.

Самі по собі ці судинні зміни не ведуть до будь-яких порушень кровообігу і не відображаються на стані здоров’я, приносячи лише естетичний дискомфорт. Що стосується причин їх появи, то це можна назвати розплатою людини за прямоходіння, тобто постійне навантаження на ноги в процесі життєдіяльності плюс чинники ризику: спадковість, вагітність, професія, зайва вага, прийом деяких препаратів і ін.

Склеротерапія у лікаря в салоні nikabeauty.kr.ua в Кривому Розі.

фото наших робіт

варикоз лікування
варикозне розширення вен лікування
склеротерапія ціна
варикозне розширення вен нижніх кінцівок
склерозування вен

Склеротерапія – це безопераційне видалення венозної сітки з нижніх кінцівок шляхом внутрішньовенного введення спеціальної речовини – склерозанта. Поступаючи в просвіт вени, ця речовина по суті заклеює її, і з часом відбувається зникнення венозного малюнка.

Склерозування підходить для:
1. телеангіоектазіях (судинні зірочки діаметром 0.1-1.5 мм)
2. Ретикулярна вен (внутрішньошкірні судини діаметром 2-3 мм різної форми:
сітчастої, лінійної, зірчастої, гіллястої)
3. Варикозних вен (розширені поверхневі вени малого і середнього каллібра). Для кожної групи судин підбирається різна концентрація і форма склерозанта.

Протипоказання до даної процедури:
1. Захворювання артерій нижніх кінцівок.
2. Тромбоз, тромбофлебіт.
3. Відкрите овальне вікно (серцевий порок).
4. Цукровий діабет в стадії декомпенсації.
5. Системні захворювання і інфекції.
6. Вагітність.

Підготовка до склеротерапії:
1. КОНСУЛЬТАЦІЯ для з’ясування доцільності проведення даної процедури в вашому випадку, з’ясування наявності протипоказань, заміри нижніх кінцівок.
2. УЗД вен нижніх кінцівок.
3. Підбір компресійних панчох по вимірах. Панчохи необхідно носити на протязі 3 тижнів після склерозування!

Хід процедури:
1. Антисептична обробка шкіри.
2. ін’єкція склерозанта в розширену вену з подальшим поширенням препарату по венозної сітки.
3. Накладення локальної компресійної пов’язки в місці уколу.
4. Одягти компресійні панчохи відразу після виконання процедури, не встаючи з канапи.
5. Ходьба 20 хвилин.

Переваги даного методу:
1. Швидко (40-60 хвилин).
2. Безболісно (введення препарату не викликає больових відчуттів, прокол вени маленькою тонкою голкою).
3. Без періоду реабілітації (відразу після процедури повертаєтеся до повсякденного життя).
4. Чи безпечно (даний метод практично не має побічних ефектів і ускладнень за умови ефективної первинної консультації і проведення УЗД в підготовчий період).

Видалення венозних сіток

Метод склеротерапії є внутрішньовенне введення спеціальної речовини (склерозанта) безпосередньо в уражену область, що викликає миттєве зникнення венозного візерунка і поступову повну інволюцію вен. Відразу після процедури пацієнтові надягають компресійні панчохи, які він повинен носити протягом місяця. Після виходу з кабінету лікаря можна повертатися до свого звичного способу життя, єдиною рекомендацією є щоденна ходьба по 30 хвилин.
Перед тим як виконати склеротерапію обов’язково призначається консультація, на якій лікар визначає наявність або відсутність показань і протипоказань, а також робить заміри ніг для підбору компресійних панчіх.

Загалом процедура швидка, безболісна і на сьогоднішній день найбільш ефективна в питанні видалення поверхневих розширених вен, а найголовніше – абсолютно безпечна.

з пов. Анастасія Москалюк
сімейний лікар, косметолог-іньекціоніст, лазерний фахівець.

Відня на ногах

Відня на ногах явище не дуже приємне, як естетично, так і фізично. Погодьтеся, судинна сітка, а потім і роздувся вени навряд чи прикрасять ваші ноги.

У медицині роздуті вени на ногах називають варикозом. Венозні клапани перестають нормально функціонувати внаслідок чого і з’являється на ногах спочатку малюнок судин, а потім і некрасиві горбки.

А ви знаєте такий факт, що жінки частіше страждають варикозом, ніж чоловіки? У зону ризику входять молоді жінки у віці 30-40 років.

Найчастіше вени на ногах з’являються під колінами, на внутрішній частині стегна і на литках ззаду.

Які основні причини, чому з’являються роздуті вени на ногах?
✔ Вузька взуття і високі підбори,
✔ Тісний одяг, тягне білизну.
✔ Звичка закидати ногу на ногу.
✔ Довге знаходження в незручному становищі.
✔ Зайва вага.
✔ Генетична схильність.
Чи треба відразу бігти до хірурга, якщо у вас вже є роздуті вени на ногах, відчуття тяжкості і втоми?
Ні, не варто, пройдіть обстеження і знайдіть причину варикозу. Можливо, вам досить буде терапевтичних заходів і компресійного білизни.

Чи допомагають все рекламовані мазі та гелі, які обіцяють чарівне одужання? Відповідь на це питання очевидна. Якби все було так легко, то чому не зник варикоз у 63% жінок?)

Лікування варикозу без операції

Як часто ви відчуваєте важкість у ногах, втома, легкі судоми?
Часто. І не звертаєте на це уваги. А адже це можуть бути перші ознаки варикозу, який можна лікувати без операції. Спочатку на шкірі з’являються судинні зірочки і венозні сітки. Багато хто думає, що це лише косметичний недолік, на який не варто звертати уваги.
Що Вас має насторожити, які відчуття не слід ігнорувати?
✔ Важкість в ногах.
✔ Набряки до вечора.
✔ Колення і мурашки під шкірою.
✔ Синдром неспокійних ніг, який заважає заснути.
✔ Судоми.
Якщо перші ознаки вже є, не варто панікувати і малювати страшні картини “висмикування” вен. Існує багато методів лікування варикозу без операції.
Однією з найбільш ефективних методик лікування варикозу без операції є склеротерапія. Це лікувальна процедура передбачає введення в порожнину судини спеціальної речовини, яка склеює стінки вени. Цей метод застосовується на всіх стадіях лікування варикозу, від судинних зірочок до розширеного варикозу. Інший популярний метод лікування варикозу без операції – це застосування медичного лазера, який зсередини склеює вену. У будь-якому випадку, вибір методу лікування варикозу без операції зробить лікар після повного обстеження і проведення діагностики.

Галерея
Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Склеротерапія – від 800 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)