Склеротерапія

варикозне розширення вен для салонів Ніка та Африка

Видалення судинних зірочок і вен у лікаря.

Розширені вени, судинні зірочки й сітки на ногах досить неприємне і дуже поширене явище, що потрапляє під загальне поняття «хронічне захворювання вен». І по праву може входити в категорію “апаратна косметологія по тілу”.

Самі по собі ці судинні зміни не призводять до будь-яких порушень кровообігу і не відображаються на стані здоров’я, приносячи лише естетичний дискомфорт. Що стосується причин їхньої появи, то це можна назвати розплатою людини за прямоходіння, тобто постійне навантаження на ноги в процесі життєдіяльності плюс чинники ризику: спадковість, вагітність, професія, зайва вага, прийом деяких препаратів та ін.

Склеротерапія у лікаря в салоні Ніка в Кривому Розі.

фото наших робіт

варикоз лікування
варикозне розширення вен лікування
склеротерапія ціна
варикозне розширення вен нижніх кінцівок
склерозування вен

Склеротерапія – це безопераційне видалення венозної сітки з нижніх кінцівок шляхом внутрішньовенного введення спеціальної речовини – склерозанта. Поступаючи в просвіт вени, ця речовина по суті зклеює її, і з часом відбувається зникнення венозного малюнка.

Склерозування підходить для:
– Телеангіоектазіях (судинні зірочки діаметром 0.1-1.5 мм)
– Ретикуляція вен (внутрішньошкірні судини діаметром 2-3 мм різної форми: сітчастої, лінійної, зірчастої, гіллястої)
– Варикозних вен (розширені поверхневі вени малого і середнього каллібра). Для кожної групи судин обирається різна концентрація і форма склерозанта.

Протипоказання до даної процедури:
–  Захворювання артерій нижніх кінцівок.
– Тромбоз, тромбофлебіт.
–  Відкрите овальне вікно (серцевий порок).
–  Цукровий діабет в стадії декомпенсації.
–  Системні захворювання і інфекції.
–  Вагітність.

Підготовка до склеротерапії:
–  КОНСУЛЬТАЦІЯ для з’ясування доцільності проведення цієї процедури в Вашому випадку, з’ясування наявності протипоказань, заміри нижніх кінцівок.
–  УЗД вен нижніх кінцівок.
–  Підбір компресійних панчох по вимірах. Панчохи необхідно носити на протязі 3 тижнів після склерозування!

Хід процедури:
–  Антисептична обробка шкіри.
– Ін’єкція склерозанта в розширену вену з подальшим поширенням препарату по венозної сітці.
–  Накладення локальної компресійної пов’язки в місці уколу.
–  Одягти компресійні панчохи відразу після виконання процедури, не встаючи з канапи.
–  Ходьба 20 хвилин.

Переваги даного методу:
–  Швидко (40-60 хвилин).
–  Безболісно (введення препарату не викликає больових відчуттів, прокол вени маленькою тонкою голкою).
–  Без періоду реабілітації (відразу після процедури повертаєтеся до повсякденного життя).
– Чи безпечно (даний метод практично не має побічних ефектів і ускладнень за умови ефективної первинної консультації і проведення УЗД в підготовчий період).

Видалення венозних сіток

Метод склеротерапії є внутрішньовенне введення спеціальної речовини (склерозанта) безпосередньо в уражену область, що викликає миттєве зникнення венозного візерунка і поступову повну інволюцію вен. Відразу після процедури пацієнтові надягають компресійні панчохи, які він повинен носити протягом місяця. Після виходу з кабінету лікаря можна повертатися до свого звичного способу життя, єдиною рекомендацією є щоденна ходьба по 30 хвилин.
Перед тим як виконати склеротерапію обов’язково призначається консультація, на якій лікар визначає наявність або відсутність показань і протипоказань, а також робить заміри ніг для підбору компресійних панчіх.

Загалом процедура швидка, безболісна і на сьогоднішній день найбільш ефективна в питанні видалення поверхневих розширених вен, а найголовніше – абсолютно безпечна.

з пов. Анастасія Москалюк
сімейний лікар, косметолог-іньекціоніст, лазерний фахівець.

Відня на ногах

Відня на ногах явище не дуже приємне, як естетично, так і фізично. Погодьтеся, судинна сітка, а потім і роздуті вени навряд чи прикрасять Ваші ноги.

У медицині роздуті вени на ногах називають варикозом. Венозні клапани перестають нормально функціонувати внаслідок чого і з’являється на ногах спочатку малюнок судин, а потім і негарні горбики.

А Ви знаєте такий факт, що жінки частіше страждають варикозом, ніж чоловіки? У зону ризику входять молоді жінки у віці 30-40 років.

Найчастіше вени на ногах з’являються під колінами, на внутрішній частині стегна і на литках ззаду.

Які основні причини, чому з’являються роздуті вени на ногах?
–  Вузьке взуття і високі підбори,
–  Тісний одяг, тягне білизну.
–  Звичка закидати ногу на ногу.
–  Довге знаходження в незручному становищі.
–  Зайва вага.
–  Генетична схильність.
Чи треба відразу бігти до хірурга, якщо у вас вже є роздуті вени на ногах, відчуття тяжкості і втоми?
Ні, не варто, пройдіть обстеження і знайдіть причину варикозу. Можливо, Вам досить буде терапевтичних заходів і компресійного білизни.

Чи допомагають все рекламовані мазі та гелі, які обіцяють чарівне одужання? Відповідь на це питання очевидна. Якби все було так легко, то чому не зник варикоз у 63% жінок?)

Лікування варикозу без операції

Як часто ви відчуваєте важкість у ногах, втома, легкі судоми?
Часто. І не звертаєте на це уваги. А одже це можуть бути перші ознаки варикозу, який можна лікувати без операції. Спочатку на шкірі з’являються судинні зірочки і венозні сітки. Багато хто думає, що це лише косметичний недолік, на який не варто звертати уваги.
Що Вас має насторожити, які відчуття не слід ігнорувати?
–  Важкість в ногах.
–  Набряки до вечора.
–  Колення і мурашки під шкірою.
–  Синдром неспокійних ніг, який заважає заснути.
–  Судоми.
Якщо перші ознаки вже є, не варто панікувати і малювати страшні картини “висмикування” вен. Існує багато методів лікування варикозу без операції.
Однією з найбільш ефективних методик лікування варикозу без операції є склеротерапія. Це лікувальна процедура передбачає введення в порожнину судини спеціальної речовини, яка склеює стінки вен. Цей метод застосовується на всіх стадіях лікування варикозу, від судинних зірочок до розширеного варикозу. Інший популярний метод лікування варикозу без операції – це застосування медичного лазера, який зсередини склеює вену. У будь-якому випадку, вибір методу лікування варикозу без операції зробить лікар після повного обстеження і проведення діагностики.

Галерея
Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Склеротерапія – від 800 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)