Вакуумно-роликовий масаж

starvak для салонів Ніка та Африка
Апаратний масаж в Кривому Розі

Апаратно вакуумний масаж дозволяє досягти хороших результатів у боротьбі з целюлітом. Іде обсяг, підтягується шкіра. Не варто забувати і про струмі лімфи, йде зайва рідина. Кровообіг, викликане дією апарату, збільшить Ваш обмін речовин, таким чином Ви втратите не тільки сантиметри з Вашої талії, але і зменшіть вагу. До речі для деяких людей, це  приємна процедура.

Ролико вакуумний масаж

Кожна дівчина в будь-якому віці мріє про струнку фігуру. Адже особливе задоволення приносить гарне плаття або купальник, які добре сидять і під ними не треба ховати зайві кілограми. Дієти, звичайно, допоможуть, але першими, де ви помітите результат, будуть обличчя і груди, а не живіт і стегна.

Якщо ви хочете позбутися від целюліту і жирових відкладень, вам допоможе ролико вакуумний масаж. Метод номер один в апаратних методиках корекції фігури.

Як відбувається сам процес ролико вакуумного масажу?
Досить просто – за допомогою апарату створюється вакуум і шкіра затягується всередину. Потім ролики механічно масажують, розминають тіло.

Таке поєднання вакууму з роликовим масажем допомагає розпушити жирові маси і сприяє їх рівномірному розподілу. Ролико вакуумний масаж прибирає всі зайві накопичення в проблемних зонах, призводить до зменшення обсягів тіла.

Також ролико вакуумний масаж підсилює розщеплення жирів і допомагає клітинам збагатитися киснем. В результаті відбувається процес схуднення. Саме в тих зонах, де необхідно.

Який ефект можна очікувати після ролико вакуумного масажу?

– Зменшення жирових відкладень і целюліту в певних зонах.
– Корекція контуру тіла.
– Шкіра стає більш пружною і еластичною.
– Посилення лімфотоку і поліпшення кровообігу.
– Помітне після першого масажу зменшення обсягів тіла.

Звичайно, для закріплення результату краще пройти курс ролико вакуумного масажу. 8-12 процедур з інтервалом в 3-4 дні. Наш фахівець на консультації підбере кількість масажів для вас і розповість про протипоказання.

Старвак

Старвак – це перевірений часом і хорошими результатами апарат для корекції фігури. За допомогою апарату Старвак можна прибрати зайві сантиметри, позбутися целюліту, повернути шкірі пружність.

Як працює Старвак?
В апараті поєднуються вакуумний й лімфодренажний вплив не тіло. Апарат повністю автоматизований і управляється за допомогою монітора.

У набір з апаратом Старвак входять чаші різного розміру, які легко можна розташувати в самих важкодоступних місцях. Чаша втягує в себе ділянку тіла і відразу посилюється циркуляція крові.
Форма чаші влаштована так, що її можна рухати масажними рухами. Таким чином, переміщаючи гущавину, обробляється певну ділянку тіла, де є найбільше скупчення жирових відкладень і целлюліта.Одночосово запускається відтік рідини, відбувається спалювання жирів і очищення від токсинів.

Які переваги апарату Старвак?
– Процедура дуже комфортна, без больових відчуттів.
– Ефект схуднення зберігається надовго.
– Зникає “апельсинова” кірка.
– Відновлюється пружність шкіри.
– З тканин виводяться токсини і зайва рідина.

Коли треба застосовувати Старвак?
– Зайва вага.
– В’яла обвисла шкіра.
– Розтяжки після пологів або через швидкої втрати ваги.
– Целюліт.

Як проводиться процедура на апараті Старвак?
Після діагностики тіла і виявлення проблемних ділянок на шкіру наноситься масло, яке зволожує і живить шкіру. Це необхідно для того, щоб масаж проходив комфортно, не викликаючи больових відчуттів. Потім вибирається програма роботи апарату, закріплюються на шкірі чаші і починається процес корекції.

До масажу на апараті Старвак потрібно готуватися. За дві години до масажу не вживати їжу, за 30 хвилин випити склянку теплої води. Процедура триває 20-60 хвилин в залежності від зони обробки.

Скільки сеансів необхідно пройти для отримання стійкого результату?
8 – 15 сеансів з перервою в 3-4 дні.

Використання апарату Старвак забезпечує тривалий результат. Фігура стає підтягнутою, йдуть зайві сантиметри, зникає целюліт, шкіра стає пружною, зникають розтяжки.

Галерея
Прайс
  • Ваккуумно-роликовий масаж усього тіла 90 хв. – 600 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо