Лікування волосся та шкіри голови

лікування від випадіння волосся в салонах Ніка та Африка

Профілактика випадіння волосся у Кривому Розі

Проблеми, які можуть виникати зі станом волосся і шкіри голови

Найчастішою проблемою, з якою звертаються до трихолога (лікаря, який займається лікуванням шкіри волосистої частини голови і волосся), є випадання або повільний ріст волосся. Інший не менш актуальною проблемою є погіршення зовнішнього вигляду волосся – волосся стає або занадто жирними, або сухими, ламкими. І в тому, і в іншому випадку вони стають непривабливими.

Всі ці проблеми можуть виникати, як від зовнішніх, так і від внутрішніх чинників. До зовнішніх факторів належать несприятливий вплив зовнішнього середовища, вплив на волосся сонячного опромінення, вітру, пилу, різних виробничих шкідливостей, неправильний догляд за волоссям.

Ваш контент будет храниться здесь

средства від облисіння для жінок в салонах «Ніка» та «Африка»Тугий хвіст і нарощування можуть прорідити Ваше волосся на 30%. Під сальної залозою знаходиться м’яз, що підводить волосся. Під нею – стовбурові клітини, вони ж майбутні волосяні фолікули. Жорстка туга гумка або вага приклеєного волосся тримають ці м’язи в постійному гіпертонусі. Від цього страждає зона зі стовбуровими клітинами. “Сплячі волоски”, звичайно, оновляться, але не в тому складі, який був до нарощування. Знімаючи штучні пасма, робіть перерву на 3-4 місяці, щоб відновити колишню густоту.

Галерея

Лікування випадання волосся

Порідіння волосся, випадання і облисіння – це проблеми, з якими можуть стикатися і чоловіки, і жінки. Причому вони проявляються у чоловіків і жінок по-різному. У чоловіків з’являються залисини і рідшають волосся на маківці. У жінок випадання волосся не так яскраво виражено по зонам, воно може проявлятися на різних ділянках. Випадання волосся – наслідок всіляких порушень в організмі. Дуже важливо знайти причину для усунення цього неприємного явища.

Як визначити, що у вас випадає волосся?
Адже втрата 100 волосин на день вважається нормальним.

Подивіться на випали волоски. Чи є на корені волосся цибулина?
Якщо немає, то турбується не варто.
Акуратно потягніть волосся на скронях або на маківці. Якщо в руках залишилося більше 5-6 волосків, тоді треба шукати причину випадання і звернутися до трихолога.

Які основні причини випадіння волосся і яке лікування буде потрібно?
– Порушення роботи сальних залоз в період статевого дозрівання.
– Гормональні збої різного характеру.
– Хронічне захворювання.
– Тривалий прийом антибіотиків.
– Стреси.
– Різні дієти і незбалансоване харчування.
– Несприятлива екологія.

Яке лікування буде ефективним при випаданні волосся?
Щоб відповісти на це питання, зверніться до трихолога. Він призначить вам деякі дослідження, щоб розібратися в причинах випадання волосся і підібрати правильне лікування.

Не варто займатися самолікуванням, втирати в шкіру голови різні засоби. Ви навряд чи отримаєте результат. Може бути, короткостроковий ефект, а може і навпаки, посилення проблеми.

У наших салонах є Трихологічна камера, яка збільшує картинку в 500 разів і дозволяє побачити стан шкіри голови. Є Трихологічна косметика O’Rising, чудово зарекомендувала себе в лікуванні випадіння волосся. А наш трихолог допоможе визначити причину випадання волосся і призначить правильне і результативне лікування.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Лікування волосся – 780-3000 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)