Лікування волосся та шкіри голови

лікування волосся в салонах Ніка та Африка

Лікування волосся у Кривому Розі

Проблеми, які можуть виникати зі станом волосся і шкіри голови

Найчастішою проблемою, з якою звертаються до трихолога (лікаря, який займається лікуванням шкіри волосистої частини голови і волосся), є випадання або повільний ріст волосся. Інший не менш актуальною проблемою є погіршення зовнішнього вигляду волосся – волосся стає або занадто жирними, або сухими, ламкими. І в тому, і в іншому випадку вони стають непривабливими.

Всі ці проблеми можуть виникати, як від зовнішніх, так і від внутрішніх чинників. До зовнішніх факторів належать несприятливий вплив зовнішнього середовища, вплив на волосся сонячного опромінення, вітру, пилу, різних виробничих шкідливостей, неправильний догляд за волоссям.

лікування волосся в салонах «Ніка» та «Африка»

Тугий хвіст і нарощування можуть прорідити Ваше волосся на 30%. Під сальної залозою знаходиться м’яз, що підводить волосся. Під нею – стовбурові клітини, вони ж майбутні волосяні фолікули. Жорстка туга гумка або вага приклеєного волосся тримають ці м’язи в постійному гіпертонусі. Від цього страждає зона зі стовбуровими клітинами. “Сплячі волоски”, звичайно, оновляться, але не в тому складі, який був до нарощування. Знімаючи штучні пасма, робіть перерву на 3-4 місяці, щоб відновити колишню густоту.

Галерея
Прайс
  • Лікування волосся – 780-3000 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Випадання волосся лікування

Порідіння волосся, випадання і облисіння – це проблеми, з якими можуть стикатися і чоловіки, і жінки. Причому вони проявляються у чоловіків і жінок по-різному. У чоловіків з’являються залисини і рідшають волосся на маківці. У жінок випадання волосся не так яскраво виражено по зонам, воно може проявлятися на різних ділянках. Випадання волосся – наслідок всіляких порушень в організмі. Дуже важливо знайти причину для усунення цього неприємного явища.

Як визначити, що у вас випадає волосся?
Адже втрата 100 волосин на день вважається нормальним.

Подивіться на випали волоски. Чи є на корені волосся цибулина?
Якщо немає, то турбується не варто.
Акуратно потягніть волосся на скронях або на маківці. Якщо в руках залишилося більше 5-6 волосків, тоді треба шукати причину випадання і звернутися до трихолога.

Які основні причини випадіння волосся і яке лікування буде потрібно?
– Порушення роботи сальних залоз в період статевого дозрівання.
– Гормональні збої різного характеру.
– Хронічне захворювання.
– Тривалий прийом антибіотиків.
– Стреси.
– Різні дієти і незбалансоване харчування.
– Несприятлива екологія.

Яке лікування буде ефективним при випаданні волосся?
Щоб відповісти на це питання, зверніться до трихолога. Він призначить вам деякі дослідження, щоб розібратися в причинах випадання волосся і підібрати правильне лікування.

Не варто займатися самолікуванням, втирати в шкіру голови різні засоби. Ви навряд чи отримаєте результат. Може бути, короткостроковий ефект, а може і навпаки, посилення проблеми.

У наших салонах є Трихологічна камера, яка збільшує картинку в 500 разів і дозволяє побачити стан шкіри голови. Є Трихологічна косметика O’Rising, чудово зарекомендувала себе в лікуванні випадіння волосся. А наш трихолог допоможе визначити причину випадання волосся і призначить правильне і результативне лікування.

Бренди з якими ми працюємо