Мезотерапія

Мезотерапія
Мезотерапія – це ефективний метод омолодження шкіри за допомогою введення низьких доз мезококтейль під шкіру безпосередньо в дерму, завдяки чому здійснюється цілеспрямований вплив на певну естетичну зону.

Такий метод введення, дозволяє активним інгредієнтам здійснити швидку і точну доставку косметичних засобів за призначенням і без втрат. Головний принцип мезотерапії – «мало, рідко і в потрібне місце».

Використання біологічно активних речовин у складі препаратів для зовнішнього застосування часто не приносить швидкого бажаного результату через ускладнення проникнення активного компонента через шкірний бар’єр. У 50-ті роки ХХ століття Мішель Пістор ввів в косметологію мезотерапию – новий метод, в подальшому знайшов найширше застосування в естетичної косметології.

Метод, що дозволяє найбільш ефективно доставити в шкіру всі необхідні їй вітаміни, живильні, зволожуючі речовини, за допомогою невеликих поверхневих ін’єкцій. В результаті за короткий курс, що складається з 4 -5 процедур, шкіра набуває свіжий підтягнутий вид, поліпшується тонус, зникають дрібні зморшки.

Косметичний ЕФЕКТ від мезотерапії обумовлений трьома шляхами:

Перший ефект – це безпосередня дія мезотерапевтіческіе коктейлю.
Другий ефект – рефлекторний відповідь шкіри на дію голки.
Третій ефект – це нейрогуморальний відповідь шкіри – реакція нервової системи і запуск відновних механізмів шкіри.

Галерея
Прайс
  • Мезотерапія – 650 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо