Бандажне обгортання

бандажне обгортання в салонох Ніка та Африка

Бандажне обгортання

Бандажне обгортання – це замотування всього тіла або окремих ділянок спеціальними еластичними бинтами. Бинти змочуються різними розчинами, які допомагають вирішити багато проблем.

Коли рекомендовано проводити бандажне обгортання?
– При зайвій вазі.
– При набряклості тіла.
– При в’ялості і обвисання шкіри.
– При виснаженні і слабкості судин, при варикозі.
– При целюліті.
– Для поліпшення контурів тіла.

Для усунення кожного з цих естетичних недоліків використовуються різні суміші і засоби. Це можуть бути витяжки з виноградних кісточок, водоростей, базиліка, суміші трав’яних настоїв, гіалуронової кислоти і кофеїну.
Активні компоненти лікувальних сумішей продовжують свою дію і після зняття бандажа. Деякий час не варто приймати душ або ванну для пролонгації дії.

Яка користь від бандажного обгортання для тіла?
– Значно зменшуються підшкірні жирові відкладення.
– Верхні і більш глибокі шари шкіри стають еластичними і пружними.
– Відлущує мертві клітини і відбувається оновлення тканин.
– Від посиленого потовиділення відбувається очищення тканин, детоксикація організму.
– Нормалізується лімфоток і зникають набряки.
– Налагоджується венозний кровотік.
– Шкіра насичується киснем і дихає.
– Зменшуються і зникають прояви целюліту.

Бандажні обгортання за складом розчинів і впливу поділяються на такі види:
– Розігріваючі. Вони сприяють корекції фігури і зменшення жирових відложень. До їхнього складу може входити червоний пекучий перець, екстракт водоростей, шоколад, кофеїн.
– Протинабрякові. Вони прискорюють лімфоток, прибирають застійні явища. Суміші містять м’яту перцеву, кінський каштан, кофеїн, екстракт чорниці.
– Кріообертання. Вони забезпечують ефект ліфтингу для всього тіла, підтягують і розгладжують в’ялу шкіру. Для них використовуються витяжки з виноградних кісточок, відвари трав, вино.
– Бандажні обгортання практично не мають протипоказань, хіба що вагітність і годування грудьми або непереносимість окремих компонентів сумішей.

Наші фахівці перед процедурою бандажної обгортання обов’язково проконсультують вас і детально розкажуть про проведення процедури. А також підберуть курс бандажних обгортань, які підходять саме вам.

Галерея
Прайс
  • Бандажне обгортання (скраб + термоодеяло) 90 хв. – 750 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

бандажне обгортання в салонох Ніка та Африка

Обгортання бинтами в Кривому Розі

Обгортання бинтами – це безпечна і ефективна процедура, в якій використовуються еластичні бинти, попередньо просочені різними розчинами. Основна дія обгортання бинтами – це спалювання підшкірних жирових відкладень. Як це відбувається? За допомогою компресії або здавлювання ділянок тіла за допомогою бинтів підвищується тепловий обмін і спалюється зайвий жир.
Обгортання бинтами бувають двох видів: холодні і гарячі.
Холодні обгортання використовують для боротьби з набряками, в’ялістю і в’яненням шкіри, для нормалізації кровообігу. Для цього використовують охолоджуючі суміші з ментолом і м’ятою.

Гарячі обгортання бинтами допомагають в боротьбі з целюлітом і зайвими кілограмами. Для цього в суміші додають червоний перець, кофеїн та інші активні інгредієнти.

Як відбувається процедура обгортання бинтами?
– Спочатку вам ретельно очистять шкіру.
– Потім завдадуть скраб на ділянки тіла або на все тіло і, щоб відлущити ороговілі клітини і забезпечити кращий доступ активних компонентів до шкіри.
– Потім знімуть скраб з частинками відшарованої шкіри і зроблять легкий попередній масаж, розминаючи і погладжуючи тіло.
– Далі обмотають тіло або окремі ділянки еластичними бінтамі.Обгортать тіло будуть в положенні стоячи знизу вгору у напрямку кровотоку.
– В кінці обгортання бинтами тіло треба загорнути в поліетиленову плівку.

Час витримки обгортання бинтами залежить від його виду. Якщо вам роблять зігріваючу процедуру, то бинти будуть тримати не довше 35 хвилин. Всі інші види обгортання витримують до однієї години.
Після зняття бинтів залишки кошти не змивають, тіло можна просто промокнути рушником, так як активні компоненти суміші продовжать свою роботу.

Невеликий ефект ви побачите навіть після однієї процедури бинтового обгортання, а для закріплення результату необхідно пройти курс з 8-10 обгортань. Наші фахівці оберуть спеціально для Вас бинтове обгортання “Мохіто” або “Глінтвейн”, або “Слім Класик”. І ви отримаєте чудовий результат і задоволення самим процесом обгортання бинтами.

Бренди з якими ми працюємо