Відновлення волосся

процедура для волосся в салонах Ніка та Африка

Відновлення волосся у Кривому Розі

Гарний, здоровий волосся з блиском і лоском – те що хочуть наші клієнти. І це можливо! Зовнішні фактори (погодні умови, якість води, зміна температури, впливу хімічними складами) цьому заважають. Волос є ороговевшим тілом, тому організм не виробляє для нього силу і вологу. Догляд допомагають зволожити, наситити і ущільнити волосся.

Сама структура волоса складається з 3-х складових: кутикули, кортекса і медула. Кутикула є захистом оболонкою стрижня волоса, а кортекс відповідає за механічний шар волосини. Тому вибираючи догляд за волоссям, потрібно чітко розуміти чого йому не вистачає.

Галерея

Молекулярне відновлення волосся

Молекулярне відновлення волосся – це відтворення пошкодженої структури волосся за допомогою білка, а точніше за допомогою кератину. Волосся на 80% складається з кератину, решта – пігменти, які надають волоссю колір, ліпіди і воду. Білок в волоссі руйнується під впливом навколишнього середовища, від використання неякісної косметики, від агресивних фарбувань і впливу високих температур. Руйнуючись, білок вивільняє вологу і волосся стає сухим, ламким і млявим.
Ось тут на допомогу прийде молекулярне відновлення волосся.

Як же проходить ця процедура?
– Перукарську праску розігрівають до 180 градусів і на нього наноситься засіб для молекулярного відновлення волосся. Основним елементом цього є кератин.
– На підготовлені волосся за допомогою прасування наноситься відновлюючий склад. Через високу температуру лусочки волоса розкриваються і кератин проникає всередину, де і опечатується.
– Кератин заповнює місця пошкодження, відразу після процедури волосся виглядає блискучим і густим.
– Протягом чотирьох тижнів кератин допомагає волоссю відновитися, накопичуючи вологу і інші активні речовини.
– Через місяць кератин поступово вимивається, поступаючись місцем натуральним компонентам.

Коли треба робити молекулярне відновлення волосся?
Якщо у вас сухе волосся, відсутній блиск, волосся ламаються і випадають. Молекулярне відновлення не допоможе при проблемах шкіри голови. Зате ефективно усуває поверхневі ушкодження волосся. Також процедуру рекомендовано робити в профілактичних цілях, щоб не допустити руйнування волосся.

Які результати ви отримаєте після молекулярного відновлення волосся?
– Усувається пухнастість.
– Волосся ущільнюються без обважнення.
– Відбувається відновлення структури волосся на молекулярному рівні.
– Якщо у вас завивка, то вона не деформується.
– Запечатує пошкоджені кінчики волосся.
– Створюється термозахист для волосся.
– Укладати волосся стає легше.
– Барвник в волоссі затримується на більш тривалий період.
– Колір волосся після процедури не спотворюється, навпаки, стає більш насиченим.

Як доглядати за волоссям після молекулярного відновлення?
Волосся краще мити бессульфатним шампунем, щоб не змити кератин. Бальзами і маски можна застосовувати будь-які, наприклад, глибокого зволоження. Щоб продовжити ефект від молекулярного відновлення волосся один раз в тиждень бажано використовувати кератіновую маску.
Молекулярне відновлення волосся – процедура повністю безпечна і комфортна, в складі немає токсичних елементів або хімічних консервантів.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Відновлення волосся – 780-3000 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)