Відновлення волосся

процедура для волосся в салонах Ніка та Африка

Відновлення волосся у Кривому Розі

Гарне, здорове волосся з блиском і лоском – те, що хочуть наші клієнти. І це можливо! Зовнішні фактори (погодні умови, якість води, зміна температури, вплив хімічних речовин) цьому заважають. Волосся є ороговілим тілом, тому організм не виробляє для нього силу і вологу. Догляд допомагає зволожувати, насичувати і ущільнювати волосся.

Сама структура волосини складається з 3-х складових: кутикула, кортекса і медула. Кутикула є захистною оболонкою стрижня волосини, а кортекс відповідає за механічний шар волосини. Тому, вибираючи догляд за волоссям, потрібно чітко розуміти, чого йому не вистачає.

Галерея

Молекулярне відновлення волосся

Молекулярне відновлення волосся – це відтворення пошкодженої структури волосся за допомогою білка, а точніше, за допомогою кератину. Волосся на 80% складається з кератину, решта – пігменти, які надають волоссю колір, ліпіди і воду. Білок у волоссі руйнується під впливом навколишнього середовища, від використання неякісної косметики, від агресивних фарбувань і впливу високих температур. Руйнуючись, білок вивільняє вологу, і волосся стає сухим, ламким і млявим.
Ось тут на допомогу прийде молекулярне відновлення волосся.

Як же проходить ця процедура?
– Перукарську праску розігрівають до 180 градусів і на неї наноситься засіб для молекулярного відновлення волосся. Основним елементом цього є кератин.
– На підготовлене волосся за допомогою прасування наноситься відновлювальний склад. Через високу температуру лусочки волосини розкриваються, і кератин проникає всередину, де й запечатується.
– Кератин заповнює місця пошкодження, відразу після процедури волосся має блиск і густоту.
– Протягом чотирьох тижнів кератин допомагає волоссю відновитися, накопичуючи вологу й інші активні речовини.
– Через місяць кератин поступово вимивається, поступаючись місцем натуральним компонентам.

Коли треба робити молекулярне відновлення волосся?
Якщо у вас сухе волосся, відсутній блиск, волосся ламається і випадає. Молекулярне відновлення не допоможе при проблемах шкіри голови, зате ефективно усуває поверхневі ушкодження волосся. Також процедуру рекомендовано робити з профілактичною метою, щоб не допустити руйнування волосся.

Які результати ви отримаєте після молекулярного відновлення волосся?
– Усувається пухнастість.
– Волосся ущільнюється без обважнення.
– Відбувається відновлення структури волосся на молекулярному рівні.
– Якщо у вас завивка, то вона не деформується.
– Запечатує пошкоджені кінчики волосся.
– Створюється термозахист для волосся.
– Укладати волосся стає легше.
– Барвник у волоссі затримується на більш тривалий період.
– Колір волосся після процедури не спотворюється, навпаки, стає більш насиченим.

Як доглядати за волоссям після молекулярного відновлення?
Волосся краще мити безсульфатним шампунем, щоб не змити кератин. Бальзами і маски можна застосовувати будь-які, наприклад, глибокого зволоження. Щоб продовжити ефект від молекулярного відновлення волосся, один раз на тиждень бажано використовувати кератінову маску.
Молекулярне відновлення волосся – процедура повністю безпечна і комфортна, в складі немає токсичних елементів або хімічних консервантів.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Відновлення волосся – 780-3000 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)