Ультразвукове чищення обличчя

ультразвукова чистка

Однією з найбільш затребуваних процедур по догляду за шкірою є чистка обличчя.
Однак класична чистка досить травматична і хвороблива. Саме тому косметологи все частіше використовують альтернативні методи для м’якого очищення, і одним з цих методів є ультразвук. Як це працює? завдяки
ультразвуковим коливанням апарату сальні пробки безболісно “виштовхуються” з пір, при цьому пацієнт відчуває лише відчуття вібрації. Більш того ультразвуковий скрабер не тільки очищає, але і м’яко відлущує поверхневий шар епідермісу, таким чином ще більше покращуючи зовнішній вигляд і стан шкіри.
У підсумку після курсу з 3-6 сеансів обличчя виглядає свіжим і доглянутим, звужуються пори, вирівнюється колір і текстура, а також помітно зменшується кількість висипань.

Записатися
процедура бб глоу

Ультразвукове чищення це …

Ультразвукова чистка обличчя є апаратне очищення шкіри за допомогою високочастотних ультразвукових хвиль. Приладом для проведення процедури служить ультразвуковий випромінювач-скрабер. Апарат регулюють на необхідну частоту і за допомогою мікровібрацій проводять одночасне очищення шкіри і мікромасаж на клітинному рівні. Ультразвук не чутний людському вуху, але вельми ефективно піднімає з пір всі недосконалості: сальні пробки, дрібні залишки косметики, пил, а також видаляє з поверхні омертвілі клітини.

Переваги УЗ очищення:

– безпечний і ефективний метод очищення шкіри;
– безболісна процедура;
– очищення і мінімізація часу;
– протизапальну дію: скорочення акне і вугрів;
– поліпшення кровопостачання шкіри;
– активація метаболічних процесів шкіри;
– підвищення тонусу м’язів обличчя і омолодження шкіри;
– згладжування дрібних шрамів і рубців;
– скорочення мімічних зморшок;
– можна поєднувати з іншими косметологічними процедурами
– доступна вартість процедури;

Фонофорез (ультразвукова терапія)

Це апаратний метод впровадження лікарських і косметичних засобів в глибокі шари шкіри. Технологія заснована на впливі ультразвукових хвиль різної частоти. При цьому відбувається швидке стиснення і разжатие тканин, і за рахунок цих коливань лікарський засіб, нанесене на шкіру, глибоко в неї впроваджується.
Само по собі вплив ультразвуком має ще й регенерують властивостями. Ефект від процедури залежить безпосередньо від засобу (косметичної
сироватки), яке буде використано.

Отже, показання до фонофорезу:
1. Втомлена і атонічная шкіра
2. Дрібні зморшки
3. Сухість і витончення шкіри
4. Висипання (в тому числі запалені)
5. Акне
6. Пігментація
7. Схильність до дерматозів
8. Себорея
Терапія ультразвуком нетравматичний і безболісна процедура! проводиться 1-2 рази в тиждень курсом до 10 сеансів, залежно від вираженості патологічного процесу.

Прайс
  • УЗ чищення обличчя і шиї – 500 грн.

  • Фонофорез обличчя і шиї – 700 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)