Ін’єкційні методики

Біоревіталізація

Лікування гіпергідрозу

Контурна пластика

Ліполітики

Мезотерапія

Нитковий ліфтинг

инъекции для лица

Корекція мімічних зморшок

для губ уколы

Контурна пластика губ

Гіалуронідаза

Ін’єкційна косметологія у Кривому Розі

Останні роки існування косметології, як напрямок медицини, серед безлічі послуг саме ін’єкційні методи зробили справжній прорив анти-ейдж терапії. Тепер для того, щоб позбутися зморшок і в’ялості шкірних покривів досить відвідати лікаря-косметолога один – два рази, який обере Вам препарат, відповідний Вашим вимогам, очікуванням і будь-яким побажанням. Хочете додати об’єм губам, або повернути їх колишню пишність, будь ласка – препарат гіалуронової кислоти за один сеанс задовольнить Ваше бажання.

Позбутися від мімічних зморшок на лобі, від похмурої складки між бровами, ”гусячих лапок” навколо очей –  наші препарати зроблять це за 1 прийом у косметолога. Турбують пігментні плями,сірість або жовтизна обличчя – процедура біоревіталізація або мезотерапія пожвавить Вашу шкіру і вона буквально засяє, здивувавши Вас і оточуючих.
Якщо ж в силу віку ваша шкіра вже втратила пружність, жирові пакети на обличчі поповзли вниз, і ви виявили що ваші щоки, повіки, підборіддя стали в’ялими і обвисають, це теж цілком вирішується поєднанням ін’єкційних методик, косметолог використовує техніки контурної пластики препаратами гіалуронової кислоти, заповнюючи глибокі складки і заломи, відновлюючи втрачені об’єми в області вилиць, скронь і т.п. Також використовуються мезонитки, спеціальні нитки для підшкірного введення, що створюють каркас і підтримку для провисаючих ділянок. Зайвий жир на підборідді і щоках розщеплюють за допомогою уколів ліполітиків. Тьмяну виснажену шкіру насичують мікроіньекціямі вітамінів, пептидів, полинуклеотидів та іншими поживними речовинами.

Все це на сьогоднішній день доступно практично кожній люблячій себе жінці і вік тут не має значення, адже молодість – це стан душі, так нехай це буде ще і станом вашого обличчя і тіла.

уколи краси у салонах Ніка та Африка

Блискавичні засоби, які допомагають удосконалити шкіру обличчя
Хочете додати об’єм губам, або повернути їх колишню пишність, будь ласка – препарат гіалуронової кислоти за один сеанс задовольнить Ваше бажання. Позбутися від мімічних зморшок на лобі, від похмурої складки між бровами, “гусячих лапок” навколо очей наші препарати зроблять це за 1 прийом у косметолога.
Блискавичні способи, які допомагають удосконалити шкіру обличчя.

Галерея
Прайс
  • Біоревіталізація – від 2900 грн.
  • Лікування гіпергідрозу – від 5000 грн.

  • Діспорт – від 50 грн.

  • Контурна пластика – от 4500 грн.
  • Ліполітікі – від 800 грн.

  • Мезотерапія – від 1200 грн.

  • Нитковий ліфтинг – від 3000 грн.
  • Корекція мімічних зморшок – від 1200 грн.

  • Гіалуронідазак – від 1000 грн.

  • Збільшення та корекція губ – від 3000 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)