Дитячі стрижки

 дитячі зачіски в салонах Ніка та Африка

Зачіски для хлопчиків у Кривому Розі

Перукар для дитини

Кожен батько бачить свою дитину унікальною. І це не тільки стосується індивідуальних особливостей. Хочеться бачити його стильним, модним, комунікабельним. Легкий і ненав’язливий підхід до «маленької клієнту» – це один з не менш важливе критеріїв у виборі майстра. Якісно і швидко (щоб не втомити і не втратити інтерес), виконана стрижка дозволить розкрити в дитині відчуття стилю, індивідуальності і бажання відвідати крісло майстра ще й ще …

Стрижка для хлопчика

Знайти перукаря для хлопчика не просте завдання для дбайливих батьків. Наша мета, налагодити контакт не тільки з дитиною, а й з батьками, до цьщго наш салон готовий ґрунтовно !!! Модну стрижку для хлопчика виконує майстер перукар з великим досвідом роботи з дітьми, який легко налагодить контакт з дитиною. Знайомство майстра з дитиною проходить в окремому кабінеті де «маленький клієнт» відчуває себе вільно і невимушено. Батьки можуть споглядати цей процес і коригувати побажання. Стрижка для хлопчика виконується швидко, якісно, ​​і максимально комфортно. Дуже важливо для нас зробити максимум, для того щоб дитина із задоволенням повернулась знову. Добре виконана стрижка дозволить робити різноманітні зачіски для хлопчика не тільки в салоні, але і в домашніх умовах.

Зачіски для дівчаток

Зачіски для дівчаток – це окрема тема, маленькі модниці з довгим волоссям часто вважають за краще різноманітні плетіння або накрутки.
Стрижки для дівчаток зустрічаються рідше, найчастіше потрібно тільки підрівняти довжину волосся і зробити коротше чубок. Для стрижки довгого волосся перукар використовує засоби для легкого розчісування (шампунь, кондиціонер, різноманітні спреї, лосьйони).
Стрижки для підлітків займають своє місце в перукарській справі. Клієнти в такому віці більш вимогливі, вони знають точно чого вони хочуть, і навіть можуть показати фото стрижки свого кумира))) Підліток строго контролює процес, підказує майстру нюанси. Після стрижки ми користуємося стайлингом для закріплення укладання. Консультація по догляду за волоссям, пропозиції спеціальних засобів для домашнього використання – проговорюється.
Ми готові догодити всім вашим побажанням !!!

Галерея
Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Дитяча стрижка – 250-350 грн.

  • Дитяча зачіска – від 150 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)