Дитячі стрижки

 дитячі зачіски в салонах Ніка та Африка

Зачіски для хлопчиків у Кривому Розі

Перукар для дитини

Кожен батько бачить свою дитину унікальною. І це стосується не тільки індивідуальних особливостей. Хочеться бачити його стильним, модним, комунікабельним. Легкий і ненав’язливий підхід до «маленького клієнта» – це один з не менш важливих критеріїв у виборі майстра. Якісно і швидко (щоб не втомити і не втратити інтерес) виконана стрижка дозволить розкрити в дитині відчуття стилю, індивідуальності і бажання відвідати крісло майстра ще й ще …

Стрижка для хлопчика

Знайти перукаря для хлопчика не просте завдання для дбайливих батьків. Наша мета – налагодити контакт не тільки з дитиною, а й з батьками, до цього наш салон готовий ґрунтовно !!! Модну стрижку для хлопчика виконує майстер-перукар з великим досвідом роботи з дітьми, який легко налагодить контакт з маленьким клієнтом. Знайомство майстра з дитиною проходить в окремому кабінеті де вона відчуває себе вільно і невимушено. Батьки можуть споглядати цей процес і коригувати замовлення. Стрижка для хлопчика виконується швидко, якісно ​​і максимально комфортно. Дуже важливо для нас докласти максимум зусиль для того, щоб дитина із задоволенням повернулася знову. Добре виконана стрижка дозволить робити різноманітні зачіски для хлопчика не тільки в салоні, але і в домашніх умовах.

Зачіски для дівчаток

Зачіски для дівчаток – це окрема тема. Маленькі модниці з довгим волоссям часто вважають за краще різноманітні плетіння або накрутки.
Стрижки для дівчаток трапляаються рідше, найчастіше потрібно тільки підрівняти довжину волосся і зробити коротшим чубчик. Для стрижки довгого волосся перукар використовує засоби для легкого розчісування (шампунь, кондиціонер, різноманітні спреї, лосьйони).
Стрижки для підлітків займають своє місце в перукарській справі. Клієнти в такому віці більш вимогливі, вони знають точно, чого вони хочуть, і навіть можуть показати фото стрижки свого кумира))) Підліток строго контролює процес, підказує майстру нюанси. Після стрижки ми користуємося стайлингом для закріплення укладання. Консультація по догляду за волоссям, пропозиції спеціальних засобів для домашнього використання  обговорюються.
Ми готові догодити всім вашим бажанням!

Галерея
Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Дитяча стрижка – 250-350 грн.

  • Дитяча зачіска – від 150 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)