Пілінг обличча

Пілінг обличча
Одна з найбільш часто вживаних процедур в косметології – пілінг. Що ж це?

Термін “peeling” прийнятий для позначення процесу отшелушевання верхнього шару епідермісу, тобто самого поверхневого шару шкіри. Для чого це робити? Все просто: видаляючи «старі» клітини з поверхневого шару шкіри, ми запускаємо процес утворення нових “молодих” клітин в глибшому шарі. Тобто тут працює принцип зворотного зв’язку: чим більше клітин вмирає, тим більше народжується нових. А як відомо, саме ці “нові клітини” продукують колаген. Таким чином пілінг “оновлює” шкіру, робить її більш пружною, щільною і здоровою. Відомо, що шкіра людини, як і весь організм, має властивість регенерації (природне відновлення), наприклад, загоєння подряпин, затягування ран і т.д. На цьому і ґрунтується суть пілінгу. Як ми бачимо це зовні? Після курсу проведених пілінгів помітно вирівнюється тон і текстура шкіри, згладжуються дрібні зморшки і шрами постакне, зникає пігментація, очищаються пори (чорні точки) і звичайно ж ліфтинг (підтяжка в’ялих ділянок).

На сьогоднішній день існує величезна кількість пілінгових складів плюс апаратні методики. Щоб зрозуміти було простіше розберемо основні їх відмінності. Отже, пілінг буває механічний (скраби, апаратне відлущування – броссаж, дермабразія і т.д.), хімічний (нанесення кислотних розчинів, або лужних), фізичний (лазерний, радіохвильовий та ін.), Біологічний (використання біологічно активних ферментів). За глибиною впливу: поверхневий (без періоду реабілітації, вимагає багаторазового проведення – до 8 процедур з інтервалом 1 тиждень), серединний (реабілітація7-14 днів, проводиться до 4 разів з інтервалом 3 – 4 тижні), глибокий (проводитися в умовах стаціонару під наркозом). Говорячи про реабілітацію, ми спостерігаємо почервоніння шкіри, утворення “плівки” і відторгнення її (шкіра облазить). Після поверхневого пілінгу є невелике лущення на протязі 2-3 днів. Також, слід пам’ятати про те, що після пілінгів деякий час протипоказаний загар, щоб уникнути появи пігментації. Є протипоказання. Перед процедурою консультація обов’язкова.

Як вибрати пілінг? Це вже завдання вашого косметолога. Все індивідуально, залежить від показань, від побажань і вашої готовності. А на питання чи потрібен вам пілінг, відразу можу відповісти – швидше за все так, так як показання до його проведення є у кожної жінки після 25 років і немає межі досконалості.

Галерея
Прайс
  • Пілінг – 450-1500 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо