Пілінг обличча

 хімічний пілінг для салонів Ніка та Африка

Кислотний пілінг у Кривому Розі

Одна з найбільш часто вживаних процедур в косметології – пілінг. Що ж це?

Термін “peeling” прийнятий для позначення процесу отшелушевання верхнього шару епідермісу, тобто самого поверхневого шару шкіри. Для чого це робити? Все просто: видаляючи «старі» клітини з поверхневого шару шкіри, ми запускаємо процес утворення нових “молодих” клітин в глибшому шарі. Тобто тут працює принцип зворотного зв’язку: чим більше клітин вмирає, тим більше народжується нових. А як відомо, саме ці “нові клітини” продукують колаген. Таким чином пілінг “оновлює” шкіру (доглядає за шкірою), робить її більш пружною, щільною і здоровою. Відомо, що шкіра людини, як і весь організм, має властивість регенерації (природне відновлення), наприклад, загоєння подряпин, затягування ран і т.п. На цьому і ґрунтується суть пілінгу. Як ми бачимо це зовні? Після курсу проведених пілінгів помітно вирівнюється тон і текстура шкіри, згладжуються дрібні зморшки і шрами постакне, зникає пігментація, очищуються пори (чорні точки) і звичайно ж ліфтинг (підтяжка в’ялих ділянок).

На сьогоднішній день існує величезна кількість пілінгових складів плюс апаратні методики. Щоб зрозуміти було простіше, розберемо основні їхні відмінності. Отже, пілінг буває механічний (скраби, апаратне відлущування – броссаж, дермабразія і т.д.),

Ваш контент будет храниться здесь

Хімічний пілінг

Хімічний (нанесення кислотних розчинів, або лужних), фізичний (лазерний, радіохвильовий та ін.), Біологічний (використання біологічно активних ферментів). За глибиною впливу: поверхневий (без періоду реабілітації, вимагає багаторазового проведення – до 8 процедур з інтервалом 1 тиждень), серединний (реабілітація 7-14 днів, проводиться до 4 разів з інтервалом 3 – 4 тижні), глибокий (проводитися в умовах стаціонару під наркозом). Говорячи про реабілітацію, ми спостерігаємо почервоніння шкіри, утворення “плівки” і відторгнення її (шкіра облазить). Після поверхневого пілінгу є невелике лущення протягом 2-3 днів. Також, слід пам’ятати про те, що після пілінгів деякий час протипоказана засмага, щоб уникнути появи пігментації. Є протипоказання. Перед процедурою консультація обов’язкова.

Як обрати пілінг? Це вже завдання вашого косметолога. Все індивідуально, залежить від показань, від побажань і Вашої готовності. А на питання чи потрібен вам пілінг, відразу можу відповісти – швидше за все так, тому що показання до його проведення є у кожної жінки після 25 років і немає межі досконалості.

Галерея
Бренди з якими ми працюємо

кислотний пілінг для обличчя в салонах Ніка та Африка

Пілінг для обличчя і його види:

Кислотний пілінг працює за принципом швидкого зниження РН шкіри. Це приводить до того, що зовнішні відмирають клітини «затвердівають», стають ламкими і відокремлюють від підлеглих тканин у вигляді лущення. В результаті цього вирівнюється тон шкіри, підвищується її пружність, освітлюється пігментація, знешкоджуються патогенні мікроорганізми.

Ензимний пілінг

– Лікування шкіри за допомогою ферментів, які є біологічно активними речовинами і здатні розчиняти омертвілі клітини і продукти життєдіяльності шкіри. Показаннями до ферментного пілінга можуть бути як вікові зміни, ознаки фотостаріння, гіперкератоз, так і наявність вугрової хвороби, себореї, жирності шкіри і ін. Ензимний пілінг – це м’який і делікатний засіб, і тому підходить для чутливої ​​і куперозної шкіри.

Ретинолової пілінг

Ретиноловий пілінг – це пілінг на основі похідного витимину А – ретинолу. Ретинол та його похідні потужно стимулюють процес ділення молодих клітин дерми, продукцію колагену, а також помітно прискорюють оновлення епідермісу. Крім того, ретинол має здатність зменшувати продукцію шкірного сала на клітинному рівні, і тому вважається найдієвішим препаратом при лікуванні акне.

Гліколевий пілінг

– Це пілінг розчином гліколевої кислоти, що відноситься до альфа-гидрокислоти (АНА), їх також називають фруктовими кислотами. Молекула гліколевої кислоти найменша за розміром, і тому цей пілінг має високий потенціал трансдермального проникнення. Завдяки цій здатності чудово бореться з пігментацією. Це одне з кращих освітлюючих засобів. До всього іншого, він добре справляється з дрібними зморшками і атонічною шкірою.

Миндальний пілінг

Миндальний пілінг – це пілінг розчином миндальної кислоти, яка відноситься до альфа – гідрокислоти (АНА). Молекула миндальної кислоти досить велика, тому хімічна ексфоліація (відторгнення поверхневих клітин) виражена досить яскраво. Також миндальна кислота, як і всі фруктові кислоти, стимулює вироблення колагену, бореться з пігментацією. Вона прекрасно баллансує шкіру, тому підійде і для жирного, і для сухого типу.

Саліциловий пілінг

– Це пілінг розчином саліцилової кислоти, яка відноситься до бета-гидрокислоти (ВНА). Саліцилова кислота має виражений кератолітичний, комедонолітичний, протизапальний і антибактеріальний засіб. Вона здатна регулювати секрецію сальних залоз. Все це робить саліциловий пілінг процедурою вибору при лікуванні акне, себореї, гіперкератозу. Може бути використаний при наявності всіх видів камедонів, в тому числі запаленої  форми.

Прайс
  • Пілінг – 450-1500 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)