Гідродермобразія

Проблеми, які вирішує гідродермобразія:

– зневоднення
– пігментація
– моментальний ліфтинг шкіри обличчя
– повне очищення верхнього шару епідермісу
– зменшення набряклості навколо очей
– поліпшення тугора і кольору шкіри обличчя
– поліпшення рельєфу шкіри
– скорочення носогубних складок
– рішення проблем гіперпігментації і дисхромії шкіри
– ефект після першого сеансу
– відсутність реабілітаційного періоду

Вакуумний гідропілінг це комплексний процес глибокого очищення шкіри з одночасним її зволоженням і омолодженням, при цьому нетравматичний, абсолютно комфортний і безболісний, підходить для всіх типів шкіри жінок і чоловіків будь-якого віку. В результаті, шкіра стає гладкою, сяючою, підтягнутою, зволоженою! Після процедури можна відразу піти на ділову зустріч або романтичну вечерю, при цьому макіяж лягає бездоганно!

хайдрафешл для салонів Ніка і Африка

Аква пілінг

Одна з новітніх апаратних технологій по поліпшенню якості шкіри. Вона застосовується з метою усунення дрібних дефектів шкіри, очищення пір, поліпшення кольору обличчя і тонусу тканин. Ефект гідродермабразії досягається завдяки трьом
механізмам впливу апарату:
1. ексфоліація (відлущування) ороговілих клітин з метою стимуляції відновлення і ущільнення дерми.
2. Вакуумне очищення пір (чорних крапок) і на додаток вакуумний масаж обличчя для поліпшення кровообігу, припливу кисню в клітини, а також лімфодренажний ефект для усунення набряклості.
3. Гідратація (зволоження) поверхневих шарів епідермісу для створення ефекту сяйва і гладкості.
Таким чином одна ця процедура може замінити цілий комплес послуг для підтримки здоров’я і молодості шкіри. Інтервал між сеансами гідродермабразії становить від 7 до 10 днів, а курс лікування від 1 до 8 сеансів в залежності від вимог клієнта. Підходить для всіх типів шкіри і будь-якої вікової категорії. Протипоказаннями є запальні процеси в зоні проведення, купероз, акне та ін.
Що стосується реабілітаційного періоду, то його просто немає. Відразу після процедури обличчя виглядає гарним і свіжим, можливо лише легке почервоніння від впливу вакууму.

Таким чином одна ця процедура може замінити цілий комплекс послуг для підтримки здоров’я і молодості шкіри. Інтервал між сеансами гідродермабразії становить від 7 до 10 днів, а курс лікування від 1 до 8 сеансів в залежності від вимог клієнта. Підходить для всіх типів шкіри і будь-якої вікової категорії. Протипоказаннями є запальні процеси в зоні проведення, купероз, акне та ін.
Що стосується реабілітаційного періоду, то його просто немає. Відразу після процедури обличчя виглядає гарним і свіжим, можливо лише легке почервоніння від впливу вакууму.

Галерея
Прайс
  • Гідродермобразія – 750 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо