Догляд за шкірою обличчя

догляд за жирною шкірою в салонах Ніка та Африка

Правильний догляд за обличчям у Кривому Розі

Незважаючи на те, що в сучасній косметології існує величезна кількість диво-апаратів, які допомагають нам стати молодше і гарніше, ефективність регулярного використання косметичних засобів та массажу обличчя в боротьбі за здоров’я і молодість шкіри, ніхто не відміняв. Шкірі обличчя буквально є потреба у професійному косметичному догляді, включно із масажем обличчя. У наших салонах є всілякі різновиди доглядів за шкірою обличчя в залежності від ЇЇ типу, стану і віку. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати такий догляд, який найбільше відповідає потребам Вашої шкіри обличчя. Ми використовуємо тільки професійну косметику.

Догляд за обличчям

Продовжити молодість шкіри і зберегти надовго здорового і доглянутого вигляду вам допоможе правильний догляд за обличчям. Здорова, сяюча молодістю шкіра обличчя – візитна картка будь-якої успішної леді. Якщо ви хочете купити десятий светрик, подивіться в дзеркало, можливо, краще ці гроші інвестувати в догляд за обличчям.

З якого віку треба починати доглядати за шкірою обличчя?
З підліткового, в період підвищеної гормональної активності. Відвідайте косметолога і обговоріть з ним, який догляд буде правильним для вашого обличчя. Вам оберуть косметику, яка підходить за типом шкіри, щоб якісно і дбайливо доглядати за особою.

Які основні етапи базового догляду за обличчям в будь-якому віці?
– Очищення.
– Тонізація.
– Нанесення крему.

Одним з важливих етапів догляду за обличчям є очищення шкіри. Для цього можна використовувати міцелярно воду, гель, пінку, молочко. Будь-який засіб з урахуванням особливостей вашої шкіри. Для зняття макіяжу з очей краще використовувати більш делікатний засіб. Робити очищення треба легкими масажними рухами. Після, можна умити обличчя теплою водою і акуратно промокнути рушником.
Тонізація в догляді за обличчям грає велику роль і його не можна пропускати. Його основні завдання – видалити залишки компонентів для очищення і нормалізувати рівень PH шкіри. Тоніки не повинні містити спирт, оскільки це дуже агресивний компонент. Правильно буде звернутися до косметолога для діагностики шкіри і для підбору гарного тоніка.

Основна частина догляду за обличчям – нанесення крему. Креми бувають нічні і денні. Денний крем більш легкий, його завдання – зволожувати і захищати. Нічний крем більш щільний, він відновлює і живить шкіру обличчя. В хорошому кремі містяться УФ фільтри, які потрібні для профілактики старіння шкіри.
У будь-якому випадку вам не обійтися без професійного догляду за обличчям. Такі процедури як чистка, пілінг, антивіковий догляд, ін’єкції краси, апаратні методики вам запропонують тільки кваліфіковані фахівці.

Галерея

Догляд за шкірою взимку

Догляд за шкірою взимку вимагає особливого заходу і зміни доглядових засобів. Взимку шкіра більше схильна до стресу і в приміщенні, і на вулиці. Такий перепад від сухого повітря до холодного залишає на шкірі свій слід. Зробити його більш непомітним допоможуть правильні косметичні засоби.

Основні етапи по догляду за шкірою взимку не змінюються. Це очищення, тонізація і нанесення уходовой крему.

Ось тільки засоби по догляду за шкірою повинні бути більш делікатними. Для очищення можна використовувати молочко, пінку, які не містять агресивних компонентів. Для тонізації краще обрати тоніки, які мають захисні властивості. У приміщенні потрібно додати термальну воду у вигляді спрею, щоб захистити шкіру від пересихання. Креми для догляду за шкірою взимку повинні бути більш щільними. Вони можуть містити масла, якщо це підходить для вашого типу шкіри.

Потрібні чи ні УФ фільтри в кремі для догляду за шкірою взимку?
Вони не завадять, але їхній рівень може бути набагато нижче річного, наприклад, 15 SPF.

Особливого догляду взимку вимагають губи. Їм просто необхідний захисний бальзам з ліпідами і пантенолом.

Зима найкращий час для професійного догляду за шкірою. Пілінги, шліфування обличчя, боротьба з пігментацією – ось лише деякі з популярних доглядів за шкірою взимку.

Прайс
  • Догляд за шкірою обличчя – від 700 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо