Зачіски, укладання, плетіння кіс

зачіски на довге волосся в салонах Ніка та Африка

Зачіски, укладання, плетіння кіс у Кривому Розі

Свято для волосся.

На ділову зустріч, можна зробити зачіску «черепашка», на побачення укласти волосся хвилями, на дружню вечірку, заплести косу. Варіантів багато, як і подій в житті. І дуже хочеться, щоб спогади про ці події були безпосередньо пов’язані з тим, що в цей момент Ви виглядали на всі 100!
Наші перукарі люблять і вміють працювати з волоссям, неслухняні починають «слухатися», чуприну надають особливість, а блиск в волоссі яскраво показує те, що господиня регулярно робить відходи по волоссю.

Галерея

Зачіски на випускний

Випускний бал – одне з найбільш хвилюючих подій в житті юних дівчат, а також їх батьків. Ще задовго до випускного підбираються сукні, туфлі, аксесуари. Ретельно продумується макіяж. Особливу увагу дівчата приділяють зачіскам на випускний.

Зверніть увагу на образ, який ви хочете створити на випускний бал. В першу чергу, зачіска на випускний просто зобов’язана гармоніювати з вашим нарядом.

Якщо ваше плаття пишне і багатошарове, то зачіска повинна бути простою і лаконічною.

Якщо ви оберете просте плаття без зайвих атрибутів, тоді можна зробити акцент на складній зачісці з прикрасами, шпильками і іншими модними деталями.

Які ж зачіски будуть модними на випускний в цьому році?
– Гламурні голлівудські локони. Вони повинні бути максимально натуральними, з ефектом легкої розтріпаності і ні в якому разі не можна їх укладати один до одного.
– Високий хвіст. Ця зачіска підкреслить ваш незвичайний стиль і екстравагантність.
– Ефектні високі пучки на маківці, злегка недбалі, можливо, з прикрасою.
– Широкі коси, нещільно заплетені, з прикрасами підійдуть милим дівчатам.
– Об’ємні плетіння для волосся різної довжини підкреслять красу скул і чіткий овал обличчя.

Найголовніша вимога до всіх зачісок на випускний – це природність, навіть легка неохайність, яка додасть випускниці особливий шарм і стиль.

Наші стилісти підберуть зачіску на випускний для випускниць і для схвильованих цією подією мам. Можна зробити пробний варіант зачіски і переконатися, що це саме те, що потрібно. Тоді незабутня подія буде яскравою і збережеться в пам’яті на все життя.

Зачіски 2023

А ви помітили закономірність між будь-якими змінами та зачіскою?
Якщо щось відбувається в житті дівчини, то вона обов’язково змінює зачіску. Адже від зачіски залежить настрій, поведінка та й сприйняття життя в цілому.

Які зачіски будуть в тренді в 2023?
Найголовнішими модними напрямками в зачісках 2021 є багатошаровість і кучері. А також в зачісках 2021 важливі гарні лінії, які створюють неповторний силует, форма, чіткі межі пасом. Звичайно ж, разом з фарбуванням такі зачіски виглядатимуть особливо привабливо.

Які зачіски 2023 підійдуть для волосся середньої довжини?
– Легкі градуювання, поєднанні з фарбуванням омбре в світлих тонах і ламані хвилі – найкращий і модний образ в цьому році.
– Зачіска з асиметрією і чітким боковим проділом додасть візуальний обсяг і буде виглядати приголомшливо, якщо волосся злегка підкрутити.
– Зачіска у вигляді вузликів або сучасний варіант “Мальвіни”. На маківці збирають кілька хвостиків, а потім їх закручують і прикріплюють до волосся шпильками. Вузлики будуть схожі на “кручену” булочку. І чим більше вийде вузликів, тим краще.

А які зачіски 2023 носити власницям короткого волосся?
Короткий боб з градуюванням добре гармонує з фарбуванням в натуральні кольори. Таке поєднання додасть вашому волоссю більше обсягу і зробить образ природним і дорогим.

Зачіски 2023 для довгого волосся – це локони і кучері. Ефектний об’єм знову повертається в моду.

Особливе місце в зачісках 2023 займе лисячий хвіст. Ця зачіска не вимагає витрат часу і особливих зусиль. Але треба підстригти кінчики волосся особливим чином, щоб хвіст дійсно нагадував лисий.

Також модним в зачісках 2023 є ефект вологово волосся на завитках. Для цього знадобляться спеціальні засоби укладань. Основне правило – все в міру, кучерики повинні виглядати природньо.

Ось таке розмаїття зачісок 2023 пропонують нам модні подіуми. Залишається тільки вибрати і прийти в наші салони, де кращі майстри міста виконають зачіску будь-якої складності.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Укладання волосся – 750-1200 грн.

  • Зачіски – 750-1200 грн.

  • Плетіння кіс – 150-300 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)