Манікюр

літній манікюр для салонів Ніка та Африка

Манікюр френч у Кривому Розі

Дізнайтеся, як Ви зможете перетворити руки на свою візитну картку!

Манікюр – це не тільки гарно, але й гігієнічно!
Манікюр не від’ємна частина догляду за собою. У людині повинно бути прекрасно все: і волосся, і обличчя, за яким необхідно доглядати. Так  не забуваймо ж і про руки!
Сильним чоловічим рукам доглянутості надає апаратний манікюр, тонким жіночим – обрізний.
Сольові ванночки, видалення кутикули, формування форми нігтів, покриття лаком, легкий масаж і косметичний догляд – це все не розкіш, а необхідні процедури!
Живильніі креми й олії зроблять закінчення манікюру ще більш приємним!
Будьте впевнені: у наших руках Ваш гарний настрій!

Наші роботи

Манікюр 2023

Манікюр в образі сучасної дівчини грає якщо не головну, то не останню роль. Красиві нігтики різної форми і довжини з цікавим покриттям чудово доповнюють стиль і створюють потрібний настрій. Нігті стали цілим простором для нейл-дизайну і творчості.

Нейл-мода змінюється швидко, і потрібно бути в курсі, що зараз в тренді. Манікюр 2023 не виняток, він приготував для модниць багато цікавих рішень. Незмінним залишається лише одне – кожен пальчик повинен бути бездоганним і доглянутим перед покриттям.

Отже, що нового в манікюрі 2023?
– Метод найшвидшого дизайну з розтяжкою кольору від пальчика до пальчика.
– Нейл-арт з портретом або силуетом дівчат на одному нігті.
– Малюнки квітів, гілочок, листочків.
– Анімалістичний дизайн з малюнком тварин.
– Вітражний манікюр.
– Космічний дизайн.
– Написи на нігтях.
– Матове покриття.
– Манікюр з ефектом відрослого нігтя, коли лунка біля кутикули залишається без покриття.

Для створення модного манікюру 2023 широко використовується фольга в усьому її розмаїтті: райдужна, перекладна, від матових відтінків до яскравих райдужних переливів.

В тренді міцно закріпилися блискучі конфетті або паєтки, кришталева крихта, стрази та бульонки. Стрази у вигляді фігурок бабок і жучків зроблять оригінальним будь-який манікюр і привернуть увагу до його власниці.

Топовим рішенням для манікюру 2023 є всі види втирки. Обирайте втирку “хрущ” з різнобарвним ефектом і перлинну для створення святкового дизайну.

Класичний френч в манікюрі 2023 йде в поєднанні з написом “love” або “Аmor” на одному нігті. Погодьтеся, такий дизайн нігтів нікого не залишить байдужим.

Тепер для модниць є над чим замистлитись. Який манікюр 2023 хочеться сьогодні? А наші нейл-майстри вже знають про всі новинки і готові прикрасити Ваші нігтики.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Манікюр (без покриття) – 270 грн.
  • Манікюр (з покр. гель-лаку) – 570 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)