Манікюр

літній манікюр для салонів Ніка та Африка

Манікюр френч у Кривому Розі

Дізнайтеся як Ви зможете перетворити руки в візитну картку себе!

Манікюр – це не тільки красиво, але і гігієнічно!
манікюр не отьемлемая частина догляду за собою. В людині повинно бути прекрасно все, і волосся, і особа, за яким необхідний догляд. Так давайте ж не забуватимемо і про руки.
сильним чоловічим рукам, доглянутість надає апаратний манікюр, тонким жіночим – обрізний.
Сольові ванночки, видалення кутикули, формування форми нігтів, покриття лаком, легкий масаж і косметичний догляд, це все не розкіш а необхідні процедури!
Зволожуючі креми і масла зроблять закінчення манікюру ще більш приємним!
Будьте впевнені, у наших руках Ваш гарний настрій!

Наші роботи

Манікюр 2023

Манікюр в образі сучасної дівчини грає якщо не головну, то не останню роль. Красиві нігтики різної форми і довжини з цікавим покриттям прекрасно доповнюють стиль і створюють потрібний настрій. Нігті стали цілим простором для нейл дизайну і творчості.

Нейл мода змінюється швидко і потрібно бути в курсі, що зараз в тренді. Манікюр 2023 не виняток, він приготував для модниць багато цікавих рішень. Незмінним залишається лише одне – кожен пальчик повинен виглядати бездоганно і доглянуто перед покриттям.

Отже, що нового в манікюрі 2023?
– Метод найшвидшого дизайну з розтяжкою кольору від пальчика до пальчику.
– Нейл арт з портретом або силуетом дівчат на одному нігті.
– Малюнки квітів, гілочок, листочків.
– Анімалістичний дизайн з малюнком тварин.
– Вітражний манікюр.
– Космічний дизайн.
– Написи на нігтях.
– Матове покриття.
– Манікюр з ефектом відросшого нігтя, коли лунка у кутикули залишається без покриття.

Для створення модного манікюру 2023 широко використовується фольга в усьому її розмаїтті: райдужна, перекладна, тисне від матових відтінків до яскравих райдужних переливів.

В тренді міцно закріпилися блискучі конфетті або паєтки, кришталева крихта, стрази та бульонкі. Стрази у вигляді фігурок бабок і жучків зроблять оригінальним будь який манікюр і привернуть увагу до його власниці.

Топовим рішенням для манікюру 2023 є всі види втірки. Вибирайте втірку “хрущ” з різнобарвним ефектом і перлову для створення святкового дизайну.

Класичний френч в манікюрі 2023 йде в поєднанні з написом “love” або “amor” на одному нігті. Погодьтеся, такий дизайн нігтів нікого не залишить байдужим.

Тепер для модниць є над чим подумати. Який манікюр 2023 хочеться сьогодні? А наші нейл майстри вже знають про всі новинки і готові прикрасити ваші нігтики.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Манікюр (без покриття) – 270 грн.
  • Манікюр (з покр. гель-лаку) – 570 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)