Біоревіталізація

біоревіталізація обличча у салонах Ніка та Африка

Біоревіталізація Ціна в Кривому Розі

Дізнайтеся чому наша шкіра «втомлюється» і старіє, а потім виправте це.

Один з найбільш швидких і ефективних засобів зробити шкіру більш пружньою і зволоженою, підтягнути овал обличчя і усунути дрібні зморшки. Це внутрішньошкірне мікро іньєкційне введення препаратів з гіалуроновою кислотою. Гіалуронова кислота – глікозаміноглікан, що входить до складу міжклітинної речовини шкіри. Роль її полягає в зв’язуванні молекул води та утриманні всередині дерми, а також вона є важливим компонентом в побудові волокон колагену. З віком вироблення гіалуронової кислоти і колагену знижується, шкіра втрачає вологу, стає в’ялою і тьмяною, з’являються зморшки.
Біоревіталізація не тільки забезпечує справжнє глибоке зволоження, але і змушує шкіру виробляти новий колаген. Процедура триває близько години, досить хвороблива, залишає після себе папули, які розсмоктуються протягом 72 годин. На консультації лікар індивідуально обирає найбільш підходящий препарат, визначається з технікою і глибиною введення.
Кількість процедур зазвичай становить 2-4 з інтервалом від 2 до 4 тижнів. Ефект зберігається від 6 до 12 місяців. Важливо відзначити, що сучасні препарати гіалуронової кислоти є абсолютно безпечними, не викликають алергічних реакцій і будь-яких ускладнень.

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота – це молекула, яка міститься в структурі шкіри, заповнюючи простір між клітинами. Якщо ви думаєте, що гіалуронова кислота – це новинка в косметології, то ви помиляєтеся. Її виділили з півнячих гребінців ще в 1934 році. У сучасній косметології використовують синтезовану гіалуронову кислоту.

Які її основні функції?
– Забезпечує баланс вологи в клітинах.
– Зволожує шкіру і захищає клітини.
– Надає шкірі пружності.
– Зменшує кількість зморшок.
– Нормалізує роботу сальних залоз.
– Підсилює інші активні речовини в косметичних засобах.
Гіалуронова кислота входить до складу ін’єкцій краси, і декоративну косметику.

Унікальна здатність гіалуронової кислоти – захоплювати і утримувати вологу. Завдяки цій властивості шкіра і тканини залишаються зволоженими і мають здоровий вигляд.

З віком кількість своєї гіалуронки знижується. Шкіра стає сухою, в’ялою, втрачає еластичність і пружність, на ній утворюються численні зморшки. Тому гіалуронова кислота є основним компонентом в програмах anti age.
Наука не стоїть на місці і зараз в косметології використовуються різні види гіалуронової кислоти. Наприклад, молекули низькомолекулярної або гидролізованної гіалуронової кислоти дуже маленькі, тому здатні проникати в шкіру не тільки з ін’єкціями, а з кремами, сироватками, тоніком і іншими уходовими засобами. Звідси робимо висновок, що косметичні засоби теж добре працюють і виконують функцію утримання вологи в шкірі в період між ін’єкціями.

гіалуронова кислота для обличчя для салонів Ніка та Африка

Уколи гіалуронової кислоти

Уколи гіалуронової кислоти – найпопулярніша процедура в салонах краси. Організм людини сам виробляє її в достатній кількості до певного часу. Потім кількість гіалуронової кислоти зменшується і з’являються перші вікові зміни.

Чи тільки від віку залежить кількість гіалуронової кислоти?
Ні, можна в будь-якому віці відчувати її недолік. Якщо ви:

– Незбалансовано харчуєтеся.
– Палите і вживаєте алкоголь.
– Не користуєтеся засобами з УФ фільтрами.
– Відчуваєте стрес.
– Часто приймаєте лікарські препарати.
Всі ці процеси негативно відбиваються на стан шкіри. Але не варто турбуватися. Уколи гіалуронової кислоти допоможуть поліпшити якість шкіри, повернути їй здоров’я й молодість.

Найефективнішою вважається стабілізована гіалуронова кислота. Її найчастіше використовують в ін’єкціях. Вона довго зберігається в шкірі, забезпечуючи швидкий результат і пролонгований ефект.

Уколи гіалуронової кислоти в залежності від концентрації і призначення поділяються на такі види:

– Мезотерапія. Це введення в верхні шари шкіри різноманітних коктейлів з гіалуронки за допомогою множинних ін’єкцій.
– Біоревіталізація. Вводяться в середні шари шкіри для досягнення ефекту зволоження і омолодження.
– Контурна пластика. За допомогою гіалуронового гелю різної щільності в залежності від зони застосування відбувається заповнення втрачених об’ємів.
– Біорепарація. У склад разом з гілауронкою входять вітамінні комплекси, пептиди, амінокислоти.
– Біоармірування. Відновлення гіалуронки біогелем чіткого контуру овалу обличчя.
– Редермалізація. Для проведення цієї процедури використовується гіалуронова і бурштинова кислоти.

Який вид уколів гіалуронової кислоти потрібен саме Вам?
На це питання відповість наш фахівець на консультації.

Галерея
Прайс
  • Біоревіталізація — від 2900 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо