Біоревіталізація

Біоревіталізація

Біоревіталізація
Дізнайтеся чому наша шкіра «втомлюється» і старіє, і виправте це.

Один з найбільш швидких і ефективних способів зробити шкіру більш пружною і зволоженою, підтягнути овал обличчя і усунути дрібні зморшки. Це внутрішньошкірне мікро іньєкційне введення препаратів з гіалуроновою кислотою. Гіалуронова кислота – глікозаміноглікан, що входить до складу міжклітинної речовини шкіри. Роль її полягає в зв’язуванні молекул води та утриманні всередині дерми, а також вона є важливим компонентом в побудові волокон колагену. З віком вироблення гіалуронової кислоти і колагену знижується, шкіра втрачає вологу, стає в’ялою і тьмяною, з’являються зморшки.
Біоревіталізація не тільки забезпечує справжнє глибоке зволоження, але і змушує шкіру виробляти новий колаген. Процедура триває близько години, в міру хвороблива, залишає після себе папули, які розсмоктуються протягом 72 годин. На консультації лікар індивідуально підбирає найбільш підходящий препарат, визначається з технікою і глибиною введення.
Кількість процедур зазвичай становить 2-4 з інтервалом від 2 до 4 тижнів. Ефект зберігається від 6 до 12 місяців. Важливо відзначити, що сучасні препарати гіалуронової кислоти є абсолютно безпечними, не викликають алергічних реакцій і будь-яких ускладнень.

Галерея
Прайс
  • Біоревіталізація — від 2900 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо