Фарбування волосся

Фарбування Air Touch

Колорування

Мелірування

Брондірованіе

Балаяж

Шатуш

Фарбування волосся це перш за все зміна іміджу!
Ми можемо змінити Ваш образ до невпізнання, з урахуванням індивідуальних побажань і останніх тенденцій моди.
У нашому салоні працюють колористи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію в школах світових брендів, таких як: L’Oreal, KYDRA, DAVINES.

Прайс
  • Брондірованіе – 1800-5400 грн.
  • Колорування – 1800-5400 грн
  • Мелірування – 1800-5400 грн
  • Фарбування air touch – 2400-6000 грн
  • Балаяжот – 1800-5400 грн
  • Балаяжот – 1800-5400 грн
Напишіть нам

ЖДЁМ ВАШИХ ПИСЕМ ;)

Галерея

Фарбування волосся в Кривому Розі

3 причини, за якими Вам слід зробити фарбування волосся.

1) Зміна способу. Найчастіше, жінка хоче і прагне міняти свій образ, не тільки для своєї коханої людини, але і в першу чергу для себе самої. Досконалості немає межі, говоримо ми, і беремо кисть в руки. Адже наші перукарі, не тільки можуть підказати, але і з легкістю втілити в життя будь-яке Ваше каприз.
2) Сивина. Іноді вона нас застає навіть у молодому віці, але не можна допустити, що б така дрібниця псувала нам настрій. На жаль не кожен барвник може впоратися з цим завданням. І завдання майстра підібрати правильно матеріал, індивідуально під Вашу структуру волосся.
3) Бути в тренді. Кожна жінка, дивлячись на обкладинку модного журналу, хоче виглядати як модель. Вибір в модних тенденціях великий, але на чому зупинити свій погляд, зробити складно. З цим завданням може впоратися тільки перукар – стиліст. Який провівши з Вами консультацію, зможе зрозуміти, чого саме Ви хочете, і як втілити Вашу мрію максимально.

Фарбування волосся

Бренди з якими ми працюємо