Фарбування волосся

Фарбування Air Touch

Колорування

Мелірування

Брондирування

Балаяж

Шатуш

Фарбування волосся – це перш за все зміна іміджу!
Ми можемо змінити Ваш образ до невпізнання з урахуванням індивідуальних побажань і останніх тенденцій моди.
У нашому салоні працюють колористи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію в школах світових брендів, таких як: L’Oreal, KYDRA, DAVINES.

Галерея

Фарбування волосся в Кривому Розі

3 причини, з яких Вам слід пофарбувати волосся:

1) Зміна способу. Найчастіше жінка, хоче і прагне міняти свій образ не лише для своєї коханої людини, але “і в першу чергу для себе самої”. Досконалості немає меж, говоримо ми, і беремо пензлик до рук. Адже наші перукарі не тільки можуть підказати, але і з легкістю втілити в життя будь-яке Ваше побажання.
2) Сивина. Іноді вона нас застає навіть у молодому віці, але не можна допустити, щоб така дрібниця псувала нам настрій. На жаль, не кожен барвник може впоратися з цим завданням. І завдання майстра – підібрати правильно барвник, індивідуально для Вашої структури волосся.
3) Бути в тренді. Кожна жінка, дивлячись на обкладинку модного журналу, хоче бути як модель. Вибір в модних тенденціях великий, але на чому зупинити свій погляд, зробити складно. З цим завданням може впоратися тільки перукар–стиліст, який провівши з Вами консультацію, зможе зрозуміти, чого саме Ви хочете і як втілити Вашу мрію як найкраще.

pokraska volos в салонах Ніка та Африка

Фарбування волосся 2023

Законодавці перукарської моди довго шукали нові відтінки і кольори для фарбування волосся в 2023 році. І якщо техніки фарбування волосся залишаються незмінними, то ось колірна гама і межі відтінків істотно поповнилися новинками.

Які техніки будуть модними для фарбування волосся в 2023 році?
Омбре, брондирування, шатуш, балаяж, аіртач. Ці техніки вже стали класикою, але з’явилися нові модні рішення і різноманітна палітра кольорів для їхнього сучасного виконання.

Висвітлені пасма, відблиски у волоссі, м’які або контрастні переходи відтінків у межах однієї палітри, мікс теплих і холодних відтінків, складні кольорові гами – ось трендові напрямки в фарбуванні волосся 2023.

У 2023 в моді складні фарбування, що поєднують до п’яти відтінків пасм, які гармонійно ладнають один з одним.

Які кольори фарбування волосся 2023 модні для блондинок?
Це холодні попелясті кольори і м’який карамельний блонд. Актуальними залишаються кремовий відтінок волосся і перлинний блонд.

А що ми пропонуємо брюнеткам в 2023-му році?
Трендовими відтінками для фарбування волосся 2023 брюнеткам є молочний шоколад і кавові відтінки. Для любительок чорного кольору пропонується глибокий чорний колір з синім відтінком.

Для прихильників екстремальних відтінків в моді фіолетовий, червоний, голлівудський опал, який виконується в поєднанні блакитних і рожевих пасм, що чергуються з платиновим блондом.

Ще одна з новинок фарбування волосся 2023 року – техніка Сплеш, коли вибираються 3 відтінку в рамках однієї палітри і наносяться широкими горизонтальними смугами.

Отже, щоб іти в ногу з модою і мати трендове фарбування волосся в 2023-му році, Вам потрібен суперколорист. У наших салонах стилісти постійно вдосконалюють свою майстерність, навчаються всім новим тенденціям в перукарській моді і зможуть задовольнити навіть найвимогливішого клієнта.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Брондірованіе – 1850-6000 грн.

  • Колорування – 1800-5400 грн
  • Мелірування – 1800-5400 грн

  • Фарбування air touch – 1850-6000 грн

  • Балаяжот – 1850-6000 грн

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)