Контурна пластика

філери в підборіддя у салонах Ніка та Африка

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти мабуть найпопулярніша послуга в сучасній косметології.

Що ж це таке? Говорячи простими словами, контурна пластика – це збільшення натуральних вроджених або відновлення втрачених з віком обсягів обличча, наприклад губ, скул, скроневої області, підборіддя, корекція форми спинки носа, кутів щелепи. Також до контурній пластиці відноситься заповнення глибоких і середніх зморшок, таких як носогубні складки, “зморшки маріонетки”, носослізний борозни, міжбровні і лобові заломи.

Контурна пластика обличчя ціна в Кривому Розі

Гіалуронова кислота з якої складаються наповнювача останніх поколінь з часом розсмоктуються без сліду. Разультате зберігається від 6 до 12 місяців в залежності від форми обраного для ін’єкції препарату. По закінчення цього часу, для підтримки ефекту процедуру можна повторити. Різні наповнювачі розроблені для застосування в різних зонах і для різних вікових груп.

Галерея

Контурна пластика скул

Як зберегти молоде обличчя на довгі роки?
Звичайно ж, створити об’єм у верхній третині обличчя. Цього можна домогтися за допомогою контурної пластики скул. Нехай вас не лякає слово “пластика” – ніяких хірургічних втручань не буде. Хоча робити контурну пластику скул може тільки кваліфікований лікар.

Що ж таке контурна пластика скул?
Це введення філерів в зазначену зону, які заповнюють втрачені обсяги і надають чіткість ліній обличчя.
Разом з цими завданнями контурна пластика скул легко справляється з іншими естетичними проблемами:
– Може прибрати носогубні складки.
– Підняти куточки рота.
– Зробити обличчя більш рельєфним.
– Усунути в’ялість щік.
– Надати обличчу молодий, здоровий вигляд.

Вилиці – дуже хороша зона для корекції. Великою перевагою контурної пластики скул філлерамі є швидкий ефект, який видно відразу після процедури. А також відсутність відновного періоду, так як контурна пластика – процедура малоінвазивна.

Які філери використовуються для цієї процедури?
Тільки щільні, які стоять до двох років. Ця зона обличчя малорухлива, тому ефект після контурної пластики скул дуже тривалий.

Існує дві техніки пластики скул: філлерамі гіалуронової кислоти і волюмайзер Радіес.
Філлери гіалуронової кислоти легко моделюються, добре тримають обсяг і виглядають натурально.
Контурна пластика скул з волюмайзер Радіес запускає вироблення свого колагену в тканинах, що формує додаткову прошарок в шкірі. Це забезпечує пролонгований результат після процедури.

Який саме спосіб контурної пластики скул підходить саме вам розповість наш фахівець на консультації.

Контурна пластика підборіддя

Після 40 років овал обличчя змінюється, трохи провисає, поступово з’являються “бульдогові щічки”. Звичайно, це навряд чи може когось порадувати, але точно забезпечить серйозний привід для візиту до косметолога.

Сучасна косметологія має в арсеналі багато методів для боротьби з віковими змінами. Контурна пластика підборіддя- один з них.

Контурна пластика підборіддя філлерамі дає швидкий і добре виражений результат .Філлери на основі гіалуронової кислоти дозволяють зробити контур підборіддя більш чітким виразним.

В яких випадках потрібна контурна пластика підборіддя?
– Друге підборіддя.
– Розмитий контур обличчя.
– Асиметрія.
– Перенесення травми.

Також за допомогою контурної пластики підборіддя можна вирішити деякі естетичні проблеми. Наприклад, прибрати ямочку, зробити більш плавною лінію гострого підборіддя.

Для контурної пластики підборіддя використовуються філери високої щільності і в’язкості, що дозволяє сформувати потрібний обсяг і продовжити ефект від процедури на максимальний термін.

На консультації наш фахівець підбере потрібний саме вам препарат і визначить схему введення філерів.

Період відновлення після контурної пластики підборіддя не тривалий і вимагає простих запобіжних заходів: не торкатися руками до місць ін’єкцій, не користуватися декоративною косметикою, не відвідувати сауну протягом 3-х днів.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Контурна пластика – от 4500 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)