Контурна пластика

філери в підборіддя у салонах Ніка та Африка

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти мабуть найпопулярніша послуга в сучасній косметології.

Що ж це таке? Говорячи простими словами, контурна пластика – це збільшення натуральних вроджених або відновлення втрачених з віком  об’ємів обличча, наприклад губ, скул, скроневої області, підборіддя, корекція форми спинки носа, кутів щелепи. Також до контурній пластиці відноситься заповнення глибоких і середніх зморшок, таких як носогубні складки, “зморшки маріонетки”, носослізний борозди, міжбровні і лобові заломи.

Контурна пластика обличчя ціна в Кривому Розі

Гіалуронова кислота з якої складаються наповнювач з часом розсмоктуються без сліду. Разультат зберігається від 6 до 12 місяців в залежності від форми обраного для ін’єкції препарату. По закінчення цього часу, для підтримки ефекту процедуру можна повторити. Різні наповнювачі розроблені для застосування в різних зонах і для різних вікових груп.

Наши работы

Контурна пластика скул

Як зберегти молоде обличчя на довгі роки?
Звичайно ж, створити об’єм у верхній третині обличчя. Цього можна домогтися за допомогою контурної пластики скул. Нехай вас не лякає слово “пластика” – ніяких хірургічних втручань не буде. Хоча робити контурну пластику скул може тільки кваліфікований лікар.

Що ж таке контурна пластика скул?
Це введення філерів в зазначену зону, які заповнюють втрачені об’єми і надають чіткість ліній обличчя. Разом з цими завданнями контурна пластика скул легко справляється з іншими естетичними проблемами:
– Може прибрати носогубні складки.
– Підняти куточки рота.
– Зробити обличчя більш рельєфним.
– Усунути в’ялість щік.
– Надати обличчу молодий, здоровий вигляд.

Вилиці – дуже хороша зона для корекції. Великою перевагою контурної пластики скул філлерами є швидкий ефект, який видно відразу після процедури. А також відсутність реалібітаційного періоду, так як контурна пластика – процедура малоінвазивна.

Які філери використовуються для цієї процедури?
Тільки щільні, які стоять до двох років. Ця зона обличчя малорухлива, тому ефект після контурної пластики скул дуже тривалий. Існує дві техніки пластики скул: філлерами гіалуронової кислоти і волюмайзер Радіес.
Філлери гіалуронової кислоти легко моделюються, добре тримають об’єм і мають натуральний вигляд. Контурна пластика скул з волюмайзер Радіес запускає вироблення свого колагену в тканинах, що формує додатковий прошарок в шкірі. Це забезпечує пролонгований результат після процедури.

Який саме спосіб контурної пластики скул підходить саме вам розповість наш фахівець на консультації.

Контурна пластика підборіддя

Після 40 років овал обличчя змінюється, трохи провисає, поступово з’являються “бульдогові щічки”. Звичайно, це навряд чи може когось порадувати, але точно забезпечить серйозний привід для візиту до косметолога.

Сучасна косметологія має в арсеналі багато методів для боротьби з віковими змінами. Контурна пластика підборіддя- один з них.

Контурна пластика підборіддя філлерами дає швидкий і добре виражений результат .Філлери на основі гіалуронової кислоти дозволяють зробити контур підборіддя більш чітким, виразним.

В яких випадках потрібна контурна пластика підборіддя?
– Друге підборіддя.
– Розмитий контур обличчя.
– Асиметрія.
– Перенесення травми.

Також за допомогою контурної пластики підборіддя можна вирішити деякі естетичні проблеми. Наприклад, прибрати ямочку, зробити більш плавною лінію гострого підборіддя.

Для контурної пластики підборіддя використовуються філери високої щільності і в’язкості, що дозволяє сформувати потрібний об’єм і продовжити ефект від процедури на максимальний термін.

На консультації наш фахівець обере потрібний саме вам препарат і визначить схему введення філерів.

Період відновлення після контурної пластики підборіддя не тривалий і вимагає простих запобіжних заходів: не торкатися руками до місць ін’єкцій, не користуватися декоративною косметикою, не відвідувати сауну протягом 3-х днів.

контурна пластика губ ціна дивує в салонах Ніка та Африка

Контурна пластика губ

Контурна пластика губ – це процедура по введенню в м’які тканини губ спеціального препарату – філлера. Його мета – це збільшення об’єму, корекція форми або асиметрії, корекція вікових змін губ, “підняття” куточків, усунення кісетних зморшок і т.д. Філлери бувають на основі гіалуронової кислоти, полімолочної кислоти, перманентних гелів і т.п. На сьогоднішній день, гіалуронова кислота є золотим стандартом контурної пластики губ. Саме цей препарат дає найбільш природний, естетично правильний результат, а також забезпечує мінімальний ризик ускладнень і побічних ефектів. Гіалуронова кислота має стан пластичного гелю, запечатаного в стерильний шприц, об’ємом 1 мл. Гель вводиться шляхом ін’єктування безпосередньо в губи, попередньо знеболтвши анестезуючим засобом.
Іноді філлер містить в своєму складі лідокаїн для ще більш комфортного введення. техніку введення вибирає лікар, відштовхуючись від особливостей форми губ і запитів пацієнта. Кількість препарату для досягнення необхідного пацієнту результату зазвичай состовляет 0.5 – 2 мл. На сьогоднішній день на ринку косметології існує величезна кількість різних брендів і дестріб’юторів філерів на основі гіалуронової кислоти, але лише одиниці з них є сертифікованими на теріторії України і визнані безпечними для організму.
Ступінь очищення сировини на виробництві – це і є той головний критерій якості і відповідно ціни препарату. Ціна хорошого філлера варіює від 3000 до 8000 грн. Також важливо звернутися до компетентного лікаря для адекватного вибіруу щільності і кількості потрібного саме вашим губам.          Гіалуронова кислота – біодеградіруємий матеріал. Це означає, що ефект від контурної пластики тимчасовий, середня тривалість його повного “розсмоктування” близько 9 місяців. Через цей час процедуру можна повторити.

Бренди з якими ми працюємо
Прайс
  • Контурна пластика – от 4500 грн.
Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)