Гіалуронідаза

гіалуронідаза в косметології у салонах Ніка та Африка

Гіалуронідаза це …

Гіалуронідаза – це фермент, який розщеплює гіалуронову кислоту. Препарат гіалуронідаза вводиться безпосередньо в місце, куди була введена гіалуронова кислота і протягом близько 24 годин повністю видаляє її з тканин.

Навіщо це робити?
Взагалі дана процедура потрібна пацієнтам, які зіткнулися з небажаними ефектами і ускладненнями ін’єкцій краси. «Кульки» в губах, асиметрія губ, надмірний обсяг, «валики» під очима після заповнення носослізної борозни, просвічування препарату під шкірою блакитним кольором (ефект Тиндаля), міграція препарату із зони ін’єкції і т.д. – все це можна виправити гіалуронідазою. Важливо знати, що вона підходить тільки в разі введення гіалуронової кислоти, інші речовини розчинити не здатна. Також даний фермент здатний викликати важкі алергічні реакції. Розрахувати необхідну дозу гіалуронідази може тільки фахівець (лікар, косметолог). Кількість сеансів для усунення ускладнення 1 – 2 з інтервалом 2 тижні.

Гиалуронидаза ціна в Кривому Розі

Гиалуронидаза – фермент, який розчиняє гіалуронову кислоту. Найчастіше її використовують для усунення ускладнень після невдалих ін’єкцій краси. Ціна даної послуги варіруются в межах від 500 до 1000 гривень за сеанс.

Від чого залежить ціна?
В першу чергу від дози препарату. Якщо, наприклад, вам потрібно усунути маленький дефект, ціна складе 500 грн. Якщо ж видалити потрібно всю гіалуронову кислоту, яку вам ввели , ціна природно буде досягати 1000 грн і більше. Має значення  також і ступінь складності процедури.

Іноді потрібно повторний сеанс через 2 тижні, якщо був введений великий обсяг гіалуронової кислоти. Повторний візит оплачується за таким же принципом. Але, як правило, ціна за 2 сеанси не перевищує 1500 грн. Не варто економити на даній послузі і звертатися до некваліфікованих людей, так як гіалуронідаза є високоаллергенним ферментом через свою білкову природу. Тільки фахівець може правильно розрахувати вам дозу і зробити правильні заходи , наслiдком виникнення побічних ефектів даного ферменту.

Галерея
Прайс
  • Гіалуронідаза – від 1000 грн.

Напишіть нам

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЛИСТІВ ;)

Бренди з якими ми працюємо